Публікації

Роздержавлення ЗМІ на Закарпатті: зміни будуть нескоро

Процес роздержавлення комунальних ЗМІ на Закарпатті майже нічим не відрізняється від ходу реформування в інших областях. Після прийняття закону редакції кинулись готувати необхідні документи, однак наразі на Закарпатті тільки одна газета «роздержавлена». Всі інші – готуються до другого етапу, тобто протягом 2017-2018 років. Схожа ситуація по всій Україні.

Вчені з Disney винайшли спосіб бездротової передачі енергії

Вчені дослідницького центру Disney Research представили новий метод бездротової передачі енергії - при цьому він настільки ж простий у використанні, як і Wi-Fi.

Закарпатські стронгмени ризикують втратити спеціалізований зал

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція, головною темою якої стала ситуація з відомим спортивним залом «Олімп», який працює на базі спорткомплексу «Юність». Спортсмени, а це пауерліфтери, стронгмени, представники інших видів спорту оприлюднили звернення до Міністерства молоді та спорту України, обласної влади із закликом допомогти із конфліктною ситуацією, що склалася довкола спортзалу, який вони орендують в СК «Юність».

Як закарпатські медіа висвітлювали військові теми

Закарпатська область, завдяки специфіці свого розташування та менталітету мешканців, відрізняється інформаційним простором від решти регіонів.

Де купити пластикові вікна недорого?

Ми всі дбаємо про затишок свого житла, намагаючись зробити його якомога більш комфортним, красивим і безпечним. Одну з головних ролей в облаштуванні квартири або будинку грає вибір віконних конструкцій.

Акція "Серце до серця" збирає кошти для дітей з вадами зору

В Ужгородському прес-клубі оголосили про старт акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини», а також презентували реанімаційне медичне обладнання для обласної дитячої лікарні, кошти на яке збирали торік. Цього разу збиратимуть допомогу для лікування діток з вадами зору, а таких на Закарпатті – кожна десята дитина.

Ужгородський прес-клуб оголосив найкращих журналістів 2016 року

8 лютого Ужгородський прес-клуб оголосив переможців щорічного журналістського рейтингу. Вже вдесяте прес-клуб проводить такий захід за результатами медійного року.

В’єтнам з Півночі на Південь за 33 дні

Короткий посібник для батьків, які хотіли б подорожувати з дитиною Азією.

Олімпієць Денис Силантьєв розвиватиме спортивні інфраструктурні проекти в Ужгороді

26 січня в Ужгороді побував Денис Силантьєв, призер Олімпійських ігор, кількаразовий чемпіон світу та Європи з плавання, народний депутат України, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Парламентар та відомий спортсмен (перший чемпіон світу з плавання в незалежній Україні) відвідав спортивно-освітні заклади міста, та зустрівся з керівництвом Ужгорода, щоб обговорити реалізацію проекту водноспортивного оздоровчого комплексу «Акватік-Центр Ужгород».

Хімчистка килимів у Києві – швидко, якісно, надійно

В кожному домі є килими. Через певний час, незалежно від того як часто і ретельно ви б не робили прибирання, килим забруднюється. Різного роду забрудники, особливо пил, що осідає на килимі чинять шкоду вашому здоров’ю. Слід пам’ятати, що хімчистку килимів потрібно проводити не менше одного разу на рік. Крім того, випадково пролита філіжанка кави залишить помітний слід на вашому килимі. Самотужки прибрати пляму доволі тяжко, а часом і зовсім неможливо. Потрібно мати певні знання, для того щоб якісно видалити бруд з поверхні килима, не пошкодивши її.