Публікації

Сергій Лещенко вважає, що в Україні є безліч можливостей

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Лещенка, члена політичної партії ДемАльянс. Під час прес-конференції Сергій Лещенко розповів, чому навідався у Закарпаття та прокоментував  головні три вимоги Великої політичної реформи: прийняття закону про зняття депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду, зміну виборчого законодавства.

Сортування сміття: як Ужгород вчиться поводитися з відходами по-європейськи

В Україні з 1 січня запрацювали нові правила поводження з побутовими відходами: українців зобов’язали сортувати сміття. Правка до закону «Про відходи», що забороняє захоронення не переробленого сміття, була прийнята ще у 2012 році, однак зміни впроваджуються тільки зараз і, на жаль, у більшості міст – тільки на папері, бо фактично дія цього закону, поки що, декларативна.

Анатолій Гриценко має рішення, як повернути довіру українців до влади

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Анатолія Гриценка, лідера політичної партії «Громадянська позиція», народного депутата VI і VII скликань, голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (VI скликання).

Переможці ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018» поїдуть на європейський чемпіонат у Будапешт

На Закарпатті, у Мукачеві відбувся ROYAL BEAUTY – «Кубок Карпат • 2018».  Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси проводився вже втретє і зібрав професіоналів з усієї України (Львів, Чернівці, Волинь, Донеччина, інші), та сусідніх країн ЄС,а  також Ізраїлю. І навіть із кількох закарпатських сіл.

На Закарпатті відбудеться грандіозний FIRE LIFE FEST 2018

Цьогорічний Fire Life Fest 2018 буде проходити 30 квітня - 1 травня в ужгородському Амфітеатрі. У програмі : вогняне шоу; "фаєр-батли" (змагання артистів з вогнем);  світлодіодне шоу, дзеркальне шоу та циркове шоу (фокусники, гімнасти, акробати та жонглери) та ще багато цікавих виступів та майстер-класів. А також встановлення нового рекорду – одночасний виступ 100 артистів з вогнем!

"Діти з пробірки" -- закарпатці все частіше звертаються до спеціалістів за допомогою

Проблема непліддя в Україні з кожним роком звучить усе гучніше: фахівці зазначають, що чи не кожна п’ята українська пара має труднощі із народженням власної дитини. Якою є ситуація на Закарпатті і як допомагають майбутнім батькам сучасні технології та професійні лікарі – про це йшлося на прес-конференції в Ужгородському прес-клуб, присвяченійДню білих орхідей (відзначають у квітні), який ще називають Днем дітей, народжених «із пробірки». 

На Закарпатті стартував всеукраїнський місяць Товариства Червоного Хреста

З 1 по 30 квітня під гаслом «100 років милосердя» на Закарпатті буде проходити традиційний Всеукраїнський Місяць Товариства Червоного Хреста України. Про це під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповіла Іванна Сабо, голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Як закарпатський фермер на європейські ринки виходив

Два роки поспіль закарпатський фермер Павло Тізеш готувався до виходу на ринки Євросоюзу. Нині чоловік експортує до Європи зернові. Співпрацює з ЄС останні 5 років, загалом з органічним сільськогосподарським виробництвом працює понад 12 років.

Відома ужгородська адвокатка презентувала свій новий містичний роман

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нового роману «Тирания страха» відомого ужгородського адвоката Нінель Масяк. Книжка вийшла у видавництві «РИК-У».  На відміну від інших, вже написаних та виданих, для цього роману авторка обрала жанр «Хоррор», тільки так вона могла достовірно описати усю містичну складову, яка у ньому посідає основне місце.

На Закарпатті розпочинається благодійна акція «Серце до серця»

2-22 квітня на території Закарпатської області проводитиметься Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка цього року відбувається уже втринадцяте і матиме на меті допомогти діткам, які мають проблеми зі слухом. Про це вчора, 27 березня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомила Марія Рущак, представник Благодійного фонду «Серце до серця» у Закарпатській області.