Публікації

В Ужгороді презентували спільну книгу Степана Біляка та Петра Матія – пісенник «Світу Божого принади»

У Закарпатській обласній бібліотеці імені Федора Потушняка відбулася чергова літературна подія – презентація пісенника «Світу Божого принади». До книги увійшли поетичні твори знаменитого хірурга Степана Біляка, які завдяки Народному артисту України Петрові Матію стали піснями – співак написав музику на слова Степана Томашовича.

Близьке Закарпаття: погляд журналістки із Донецька

Найвіддаленіша і від Києва, і від мого Донецька, область України виявилася дуже близькою мені. Ментальністю її активістів, широкою національною палітрою, емпатією мешканців.

Двері в Києві: де і що купувати?

Кожен з нас рано чи пізно стикається з необхідністю покупки вхідних або міжкімнатних дверей. Приступаючи до такого вибору дуже важливо обрати відповідний за всіма параметрами виріб. Двері повинні витримуватинавантаження, а також служити прикрасою інтер'єру. Погодьтеся - відповідальний вибір.

Роберт Горват став одним із найпродуктивніших народних депутатів 2017 року

Відповідний рейтинг оприлюднив Комітет виборців України.

Так, згідно інформації КВУ, Роберт Горват став співавтором семи законопроектів, котрі були прийняті та стали чинними законодавчими актами минулого року. Це – один із кращих показників серед роботи парламентарів, котрий дозволив закарпатському нардепу увійти до числа найбільш продуктивних депутатів минулого року.

Китай і Монголія у трансмонгольському турі: експрес-знайомство

Пощастило мені минулого року проїхати частину однієї з найвідоміших магістралей світу-трансмонгольську, вже багато років дуже популярну серед німецькомовного населення. Найбільша цільова група-це пенсіонери, у яких є час і гроші, але є й дуже багато молодих європейців, які беруть собі gap year, тобто відпустку на рік, і подорожують світом.

Ініціатори руху «Free Svydovets» заявляють, що на них здійснюється тиск

Представники руху «Free Svydovets» , які виступають проти будівництва величезного гірськолижного комплексу на території масиву Свидовець, заявляють, що на них здійснюється тиск з боку влади. Публікуємо статтю ініціаторів руху.

Відомий онкохірург Володимир Ігнат розповів про конфлікт в онкодиспансері

Володимир Ігнат, колишній завідувач хірургічного відділення ЗОКОД, Заслужений лікар України, к.м.н., лікар вищої категорії, головний онкохірург Закарпаття та його пацієнти, яких обурює ситуація у медичному закладі та незаконне звільнення їхнього лікаря, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів про конфліктну ситуацію, що склалася навколо Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру (ЗОКОД). 

Будівельна афера в Ужгороді: як «кинули» власників квартир довгобуду по вул. Генерала Свободи

Ця будівельна історія тягнеться з 2008-го. 9 років тому в Ужгороді мало розпочатися будівництво багатоповерхівки на вул. Генерала Свободи. Проте планам завадила фінансова криза, а забудовникам та їх спільникам достойно вийти із ситуації з вкладниками перешкодила, мабуть, відсутність совісті. Цей фундамент, який перетворився на стихійне сміттєзвалище, багато хто міг бачити ліворуч від входу до «Сільпо» на вул.Генерала Свободи. Попри те, що Ужгород інтенсивно розбудовується, фундамент роками ніхто не чіпав. До недавнього часу.

ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» святкує 25-річний ювілей

ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» 16 грудня 2017 року відзначає ювілейну двадцять п’яту річницю успішної роботи на фінансовому ринку України!

Екологія по-європейськи: які кроки має зробити Україна у сфері довкілля

Серед реформ та законодавчих змін, які зараз впроваджуються в Україні, важливою частиною є виконання екологічної складової Угоди про асоціацію з ЄС. Закони про стратегічну екологічну оцінку, запровадження сортування сміття, встановлення норм щодо викидів в атмосферу, – Україна поступово наближається до європейських принципів та підходів у сфері охорони довкілля. Ужгородський прес-клуб розібрався, які зміни чекають на Україну та які кроки повинна зробити наша держава, щоб наблизити законодавство до норм та вимог Європейського Союзу, оскільки реформи, що стосуються охорони навколишнього середовища, відбуваються на виконання евроінтеграційних зобов’язань України.