Публікації

Куди зникає «андезитова» спадщина Ужгорода?

В Ужгороді з року  в рік знімають стару андезитову бруківку, змінюючи її на нову бетонну або ж на асфальтове покриття. Разом з цим цінним каменем, насправді, знімають і пласт історії та затишку нашого міста. До прикладу, у Євросоюзі, куди ми ніби рухаємося, бруківку бережуть на рівні архітектурних будівель.

Ужанський нацпарк: пандемія, браконьєри та боротьба за кордон

В Ужгородському прес-клубі відбулася пресконференція представників Ужанського національного природного парку. Мова йшла про проблеми природоохоронної території та виклики, які постали у цьому році перед Ужанським національним парком.  Також про те, як впливає карантин на роботу парку і чи має вплив на діяльність браконьєрів пандемія.Детальніше про це розповіли Віктор Биркович, представник Ужанського НПП, Марина Заяць, заступниця директора Ужанського НПП, голова ради трудового колективу Ужанського НПП та Юрій Дербаль, начальник відділу науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності Ужанського НПП.

Переваги безпечної бритви

Останнім часом все більше чоловіків віддають перевагу вологому голінню, відмовляючись від касетних станків на користь традиційної безпечної бритви. Чому Barbercompany рекомендує зробити такий вибір, ми розберемося далі в статті.

Партія «Слуга Народу» офіційно відкрила офіс політичної партії на Закарпатті

Відтепер громадяни зможуть з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 17-ї прийти в офіс партії в Ужгороді на вулиці Православна Набережна,7 із своїми ідеями та пропозиціями.

Знакове фото, або як Петра Мідянку майже сорок тому у берегівському ресторані офіціант поливкою облив

Думаю, що не всі читачі газети "Новини Закарпаття" вгадають, чиї лиця на цій досить якісній світлині. Звісно, якщо статтю до кінця прочитають – то у пам‘яті їх відтворять. А попалася вона під руки абсолютно випадково: не то, що про неї забув, її просто сьогодні не шукав. Але раз очима "засік", то вирішив у далекий ящик не відкладати, а одразу кілька речень-згадок написати. Бо з практики знаю, яку річ у довгу шухляду засуну, там "свого" часу чекає місяцями або навіть роками.

В Ужгороді для туристів запускають спеціальну програму Uzhhorod HAS

Закарпатська туристична організація запускає програму Uzhhorod HAS 2020 -- ужгородська гостинність, привабливість і безпека. Мета -- створити найкомфортніші та найпривабливіші умови для перебування туристів на території міста. А також дати поштовх туристичній сфері і використати час коронавірусної пандемії для інновацій та розвитку.

Син закарпатця захищатиме українську мову

Гарна новина нещодавно облетіла ЗМІ: на засіданні Кабінету Міністрів України (8 липня ц. р.) на посаду Уповноваженого із захисту державної мови члени уряду шляхом рейтингового голосування обрали 42-річного Тараса Дмитровича Креміня. Я, зваживши на цілу низку обставин, вирішив дещо деталізувати цю досить значиму вість національного масштабу, яка для нас, закарпатців, має свої особливості.

Нам потрібні жінки-лідерки, або Чи стане більше жінок у владі на Закарпатті

У містах країни, зокрема – в Ужгороді, вже почали з’являтися білборди із зображенням місцевих політиків та агітаційними лозунгами. Невдовзі політичною рекламою будуть засипані чи не всі поштові скриньки мешканців багатоповерхівок.