Публікації

Переселенці Закарпаття створюють нові організації, щоб займатися освітою та культурою

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого стало створення громадських організацій переселенців на Закарпатті, зокрема тих, які займатимуться культурницько-освітнім напрямком та благодійництвом.

30 прекрасних справ для тих, у кого відпустка восени

Літо – чудова пора. Безсумнівно і беззаперечно. Зі шкільних років, які чомусь спогадами врізаються у душу назавжди, ми звикли, що червень, липень і серпень – пора канікул. Цей «канікуловий синдром» – невиліковний, його не можна позбутися ні мріями про оксамитовий сезон, ані переконаннями, що замість «витрачати» у вас усі три місяці буде «заробляти».

Єврореформи: Коли зміни стануть відчутними для людей

Ужгородський прес-клуб опитав людей на вулицях міста про те, чи відчувають вони впровадження єврореформ. Відповіді ужгородців – у відеосюжеті. Ми також звернулися з таким же запитанням до експертів у цій сфері. Любов Акуленко, виконавчий директор ГО «Український центр європейської політики» пояснює, що вже було втілено, з якими проблемами стикається українське суспільство на шляху до євроінтеграції, а також, коли зміни стануть відчутнішими для українців.

Гречка для французьких дітей і насіння закарпатської смереки для світової парфумерії

Угода про асоціацію з України Євросоюзом, старт дії Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі відкрили для українських підприємців і виробників нові можливості. Ужгородський прес-клуб вивчав досвід експорту сільськогосподарської продукції із Закарпаття – області, яка межує одразу із кількома країнами ЄС.

На Закарпатті розпочинається спеціальна програма для жінок-переселенок

 В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області та обговорення нагальних питань переселенців на Закарпатті, які почали переїжджати в область ще три роки тому.

Кордон з ЄС: «найпопулярніші» штрафи для українців

Тема українських кордонів не сходить з уст, а тим більше після успішного старту безвізу. Утім, слід пам’ятати певні правила перетину кордону, щоб уникнути проблем. Так, цього року лише до закарпатських правоохоронців надійшло 180 викликів до пунктів пропуску, що на території області. Йдеться про спрацювання бази Інтерполу або про такі порушення, як спроби нелегального перетину кордону, вилучення заборонених предметів тощо. Крім того, оштрафувати можуть і прикордонники та митники. Або ж скласти протокол за порушення правил, а у подальшому вже на розгляд суду може бути призначено суттєвий штраф.

10 міфів про американців, або Чому українці так люблять стереотипи

По вулицях у Нью-Йорку ходять «великі люди» із хот-догами-гамбургерами в руках, у всіх кишені набиті грошима/кредитками, а на обличчях – натягнута, штучна усмішка. Ввечері – страшно вийти  погуляти та й взагалі: жити страшно, бо тамтешня демократія – не демократія… Якби стереотипи й упередження стали реальністю, то, напевно, американська дійсніть виглядала би саме так. Але, на щастя, стереотипи – це тільки стереотипи, а буденність за океаном, як би він далеко від нас не був, все-таки більше схожа на наше з вами життя, і люди, які живуть у Голівуді – такі самі й з таким ж проблемами, як у нас. Напевно, міфи існують для того, аби хтось колись насмілився їх розвінчати, а стереотипи – для того, аби їх ламати. Редакція Zaholovok.com.ua мала можливість побувати за океаном, прогулятися по Уолл-стріт і Таймс сквер, помахати рукою статуї Свободи, спробувати свої сили у розумінні американської англійської та побачити, як живе США і чи є в усталених стереотипах доля правди.

Rock-H і Maryna&Co представили новий «капустяний» кліп. ВІДЕО

Відомий закарпатський гурт «Rock-H» та колектив Maryna&Co днями представили свою нову експериментальну роботу – вдіеокліп на пісню «Млада невіста».

У замку Сент-Міклош відбудеться масштабний фестиваль квітів

1-2 липня у середньовічному замку Сент-Міклош (с.Чинадієво) вже вдруге відбудеться масштабний Фестиваль квітів. Про деталі цьогорічного свята в Ужгородському прес-клубі розповіли організатори Фестивалю квітів.

Опалення будинку за допомогою сучасних камінних топок

Усі щасливі власники заміського будинку через постійне подорожчання цін на газове та електричне опалення, все більше замислюються над альтернативним опаленням, зокрема дров’яним.