Публікації

Основні переваги торгівлі на ринку Форекс

Спочатку валютний ринок Форекс створювався для великих гравців – банків, фінансових організацій, промислових корпорацій. І дрібні гравці просто не мали можливість освоїти таку професію, як приватний трейдер. Але ситуація докорінно змінилася на краще після того, як з'явилася всесвітня мережа Інтернет і сучасні технології щільно увійшли в наше життя. З того часу торгівля валютою стала набирати популярність і незабаром захопила всіх енергійних і амбітних людей, які бажали інвестувати грошові кошти та заробляти на власному аналітичному мисленні та інтелектуальних здібностях.

«Срібний Татош»: лицарські бої і атмосфера минулого

У замку Сент-Міклош 27-28 травня вшосте відбувся фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош». Цього року у Чинадієво приїхали найкращі лицарі з усієї України, а також з Молдови, Білорусі та Угорщини.

Переможець фестивалю сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою» отримає 1000 доларів на зйомки кліпу

Іван Пилипець, директор фестивалю «Веселка над Тисою» наголосив, що якісний фестиваль формує музичну еліту майбутнього. Крім того, йдеться не тільки про кількість учасників, а про справді підтримку талановитої молоді та про їхній подальший творчий шлях.

Скільки платять за газ в Україні та ЄС? ІНФОГРАФІКА

Українці, здається, уже звикли до новин про підвищення тарифів на газ, світло і воду. Проте, змиритися із рахунками за комуналку, все-таки, важко: пересічному жителю доводиться віддавати чи не більше половини зарплати за компослуги.  Ужгородський прес-клуб вирішив порівняти ціни на газ у нашій державі та у країнах ЄС. Виявилося, що в Україні ще не «зовсім європейські» тарифи. Правда, і зарплати також.

 

На Закарпатті відбувся конкурс індустрії краси «ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат 2017»

На Закарпатті відбувся Міжнародний конкурс та виставка-ярмарку індустрії краси «ROYALBEAUTY– Кубок Карпат 2017». Захід зібрав найпотужніших професіоналів перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики з цілої України та закордону. 

У замку Сент-Міклош відбудеться фестиваль середньовічної культури «Срібний татош»

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів фестивалю середньовічної культури "Срібний татош", який проходитиме 27-28 травняу замку Сент-Міклош, смт. Чинадієво, Мукачівський район.

Ілюзії на валютному ринку Форекс

Гравці, вперше починаючи роботу на міжнародному валютному ринку Форекс, мають величезну кількість невиправданих ілюзій. Однак, стикаючись з реальністю, багато з них сильно розчаровуються, кидають почате і йдуть з спустошеним балансом і почуттям сильної образи.

Як розвивається Мукачівщина: дороги, туризм і медицина

Мукачівський район, здавалося б, не мав би мати особливих проблем: місцевість не гірська, не віддалена, та й доїхати до обласного центру можна відносно швидко, і до чиновників достукатись можна. Проте, не все так просто із Мукачівщиною: район, який би міг бути квітучим, втратив багато часу і можливостей і зараз змушений наздоганяти те, що вже могло бути зроблене давно. Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай впевнений: якби була політична воля попередників, район давно би був у набагато кращому стані і приваблював би туристів не тільки одним Мукачевом.

Україна порушила всі «дедлайни» з прийняття «екозаконів»

Ще у жовтні минулого року Верховна Рада схвалила два дуже важливі для нашої країни закони, які у медійній сфері звикли називати «екологічними» – № 2009а-д «Про оцінку впливу на довкілля» та № 3259 «Про стратегічну екологічну оцінку». Це крок, якого давно чекали українські екологи та громадськість, це – зміни, які Україна повинна провести відповідно до міжнародних зобов’язань. Але гучна «перемога» швидко змінилась на чергову «зраду»: Президент Петро Порошенко застосував право вето щодо «еко-законів»,при цьому сформулювавши зауваження досить загально. Зараз профільний комітет допрацьовує закон, однак Україна вже порушила усі можливі дедлайни для впровадження цих змін.  

Закарпатські стронгмени готуються до Кубка України та прийматимуть Кубок Європи

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференціязакарпатських стронгменів, які готуються до Кубку України зі стронгмену. Змагання цього разу проходитимуть на Ужгородщині, в Сторожниці  21 травня. 20 травня у Мукачеві відбудеться етап Кубка Європи серед важковаговиків (понад 110 кг). Вже 15-16 Закарпаття прийматиме Чемпіонат Європи зі стронгмену, який проходитиме у Сваляві. Про це розповіли представники федерації стронгмену України в Закарпатській області: Олексій Мальцев, Голова закарпатського підрозділу  ФСУ, топ найсильніших людей світу 2015-16рр., віце-чемпіон України 2015-16 рр., віце-чемпіон Ліги Чемпіонів Світу 2015 р. (Норвегія), Андрій Сусол, медійний консультант обласної федерації та Ярослав Перец (ТОВ «Тестум-ЮА»). Йшлося і про майбутні плани силачів на Закарпатті.