Публікації

Що продаємо Євросоюзу і що в нього купуємо. ІНФОГРАФІКА

Українські виробники та експортери отримали полегшений доступ до найбільшого у світі ринку, що об’єднує понад 500 мільйон споживачів. Йдеться про нові можливості, які Україна отримала від запровадження поглибленої та всеохоплюючої зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС.

Керівництво Перечинського лісохімкомбінату заявляє про необгрунтованість місцевого податку на землю

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція керівництва ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» про ситуацію, яка склалася навколо нових ставок місцевих податків, зокрема податку на землю, який планують вкотре підвищити для перечинських підприємств.

Україна ще не становить конкуренції своїм найближчим сусідам, - угорські підприємці

Вже понад рік, з часу введення у дію Угоди про Асоціацію України з ЄС, українські підприємства позбавлені важливої перепони на шляху до європейського ринку – Євросоюз скасував ввізне мито для більшості товарів і не застосовує жодних кількісних обмежень на експорт з України. Ужгородський прес-клуб мав нагоду запитати у підприємців сусідньої Угорщини, чи відчувають вони зростання конкуренції у зв’язку з цим.

Українські пенсіонери мають шанс перейняти досвід європейських «сеньйорів»

Україна активно прагне євроінтеграції і українці нарешті, після революції і навіть ціною втрачених життів вчаться відстоювати власні права так, як це є звичним для наших сусідів з Євросоюзу. Вагомою підпорою для цього стало підписання і набуття чинності Угоди про  асоціацію між Україною та ЄС.

На Закарпатті відбудеться фестиваль «Угочанська лоза»

6-7 травня у Виноградові відбудеться дванадцятий відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

Спок: Що зі слів повоєнного педіатра спростовано наукою і що підтверджено

«У нас нема часу проходити історію порад щодо виховання, треба застосовувати сучасну наукову інформацію», - професор з дитячого розвитку.

Гендерна чутливість закарпатських медіа: лютневий зріз

Упродовж лютого 2017 р. Ужгородський прес-клуб здійснював моніторинг 5-ти друкованих ЗМІ та 5-ти онлайн ЗМІ Закарпатської області з метою виявлення та аналізу дотримання гендерного балансу в журналістських матеріалах регіональних ЗМІ.

6 порад для «швейного бізнесу» від успішного українського менеджера

«Я йду по Парижу і бачу у вітрині модного бутика ось це пальто, відшитен ашою фабрикою в Ужгороді», -  про такі випадки у європейських столицях Мирослава Каламуняк, директор Ужгородської швейної фабрики з гордістю розповідала і раніше, до підписання Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС. Проте, завдяки Угоді, каже фахівець у світі моди, сталося кілька важливих речей.

Закарпатці зі словаками розробили концепцію мережі далекобійних велошляхів

В Ужгороді  відбулася завершальна конференція українсько-словацького проекту «Велосипеди без кордонів». Проект тривав упродовж двох років на території Закарпатської області України та Кошицького і Прешовського регіонів Словаччини за підтримки Норвезького Фінансового Механізму та уряду Словаччини.

Дороги, вбиральні та нуль інформації: що стримує туристів з ЄС від поїздок в Україну

Допоки українці чекають введення у дію безвізу з ЄС для, зокрема, підкорення омріяних туристичних напрямків, європейці можуть мандрувати до нас без візових перепон вже сьогодні. І це могло б бути основою для успішної туристичної складової української економіки. Утім, європейців наразі суттєво відлякує певний набір труднощів, які переважають відсутність віз. Ужгородському прес-клубу випала нагода дізнатися складові цього набору від експертів з туризму з сусідньої Угорщини.