Протягом доби поліція вилучила у закарпатців понад 700 стебел снодійного маку

За фактом незаконного вирощування нарковмісної рослини поліція розпочала кримінальні провадження. Самі ж стебла маку направлено на експертиз, повідомили відділ комунікації поліції Закарпатської області.

20 червня 2017 року 0 16.30 в ході проведення операції "МАК" у дворогосподарстві 640-річної мешканки с. Білки, що на Іршавщині, виявлено та вилучено 220 стебел рослин маку.

Незаконні посіви виявлено також і у дворогосподарстві її сусідки. Звідти вилучено 181 стебел рослини маку. Рослини направлені для дослідження.

За фактом вирощування маку відкрито кримінальне провадження.

Макові насадження виявлено і на земельній ділянці по місцю проживання пенсіонерки з с. Липча, що на Хустщині. Там вилучено 180 стебел рослин маку. Рослини направлені на експертизу.

А слідчим підрозділом Рахівського відділу поліції спільно з працівниками сектору реагування патрульної поліції та сектору кримінальної поліції Рахова виявлено незаконний посів та вирощування маку на території дворогосподарства непрацюючої, мешканки смт. В. Бичків. З місця події вилучено 136 стебел рослин маку, які направлено на експертизу

За всіма фактами незаконного вирощування нарковмісних рослин відкриті кримінальні провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України.

Слідство за даними правопорушеннями триває.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...