Прокуратура показала відеодокази причетності Цапа до хабарницької справи

Сьогодні, 28 лютого, прокуратура Закарпатської області оприлюднила відео, на якому підозрювані у справі щодо хабарництва посадовців Ужгородської міської ради у вирішенні земельних питань домовляються про суму хабаря та отримують гроші за "сприяння" підприємцю.

Як під час спілкування із журналістами зазначив заступник прокурора Закарпастької області Андрій Манькут, оприлюднення відео - "це не піар, а інформування громадськості про хід слідства".

На відео видно, як заступник мера Ужгорода Іштван Цап домовляється із представником підприємства,якому мають надати дозвіл на купівлю земельної ділянки про суму хабаря. Також зняті розмови з І. Цапом, де йдеться про те, коли на сесію буде винесено проект рішення і коли підприємець має дати гроші. Також знято передачу коштів посереднику.

Усім трьом фігурантам справи - заступнику мера Іштвану Цапу, депутату міської ради Станіславу Пономарьову та працівнику одного з відділів міськради, посереднику Олегу Громадському - загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі. 

Матеріали справи прокуратура надала підозрюваним та їхнім захисникам, після ознайомлення справа буде передана до суду. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...