Прикордонники у Чопі затримали авто із підробленими документами

Легковий автомобіль «RENAULTMEGANECLASSIC» намагався незаконно ввезти на територію нашої держави 18-річний громадянин України.

Під час проходження прикордонно-митного оформлення у пункті пропуску «Ужгород» він пред’явив документи на право керуванняавтівкою, які викликали у правоохоронців сумніви щодо їх дійсності. Отож, прикордонники ініціювали поглиблений огляд легковика та докладне вивченнясвідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Переміщення автомобіля через кордон правоохоронці не дозволили.

Працівники митниці, у свою чергу, подали запит на територіальне управління м. Краків, Польща, щодо достовірності запису про співвласника автівки,внесеного у реєстраційний документ.Уже за декілька днів від компетентного органу надійшла офіційна відповідь про те, щот акий техпаспорт не видавався,печатка у ньому не ставилась та відповідний запис не здійснювався. Оскільки документи на легковик 1997 року випуску виявились підробленими, фіскалами його було вилучено та оцінено у 26 724 грн, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...