Прихильники Путіна оголосили початок революцій у Європі

Прихильники Путіна оголосили початок революцій у Європі

Кілька днів тому, на форум ENL у німецькому місті Кобленц зібралися лідери європейських правонаціоналістичних партій, – повідомляє «ТСН».

Лідери Національного фронту Франції Марін Ле Пен, Партії Свободи Нідерландів Герт Вільдерс, партії «Альтернатива для Німеччини» Фрауке Петрі та їх однодумці з Італії, Великобританії та Чехії оголосили, що разом вони готуються змінити Європу до невпізнаваності. До всього, Г.Вільдерс заявив, що 2017 стане «роком демократичної ненасильницької революції в Європі, роком звільнення, роком патріотичної весни!»

Прихильники шляху загальноєвропейської «патріотичної весни» не приховують своїх симпатій як до Росії та і до її очільника В.Путіна. Нев’їзний до України через поїздку на економічний форум у Крим європарламентар Маркус Прецель переконує, що зараз ніхто, крім України, де нібито йде громадянська війна, в ЄС не хоче. Марін Ле Пен питання про Крим і Україну теж не подобаються. Вона каже, що після перемоги на виборах продовження лінії Олланда щодо України не буде. Що ж буде натомість – не уточнює. «Ось так за дві секунди нас віддалили від справді важливих тем, але така магія журналістики. Я не буду дотримуватися дипломатичної політики президента Олланда, бо її не існує.»

В той же час, на противагу правонаціоналістичним учасникам форуму зібралися тисячі європейців, що одноголосно виступили проти такої «нової Європи». 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...