Порошенко відхилив петицію про відновлення "Вконтакте"

Президент переконаний, що блокування "Вконтакте" захищає українців від маніпулювання.

Президент України Петро Порошенко опублікував відповідь на електронну петицію з вимогою скасувати блокування російської соціальної мережі "Вконтакте", яку підтримали необхідні 25 тис. осіб. Повний текст відповіді оприлюднено на сайті Президента.

Порошенко вважає неможливим підтримання петиції, адже раніше заборонені в Україні "ВКонтакте" та Mail.ru "широко використовуються російськими спецслужбами для просування російської пропаганди" та "проведення спеціальних інформаційних операцій проти України".

Президент переконаний, що контент цих ресурсів спрямований на "намагання маніпулювати суспільною свідомістю через поширення недостовірної, неповної та упередженої інформації, сприяння присутньому, на жаль, в Україні протестному антиукраїнському потенціалу, втягненню його в антинародні акції та масові заворушення".

Крім того, глава держави зазначив, що групами компаній Mail.ru Group та "Яндекс" здійснюються заходи щодо блокування діяльності українських рекламних компаній в мережі інтернет та дії з монополізації ринку онлайн-сервісів.

Як повідомляв 5.UA, 16 травня Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до сайтів та сервісів компаній Mail.Ru та "Яндекс". Згодом у РНБО розповіли, кому доручено заблокувати відповідні Інтернет-ресурси.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...