Під Верховною Радою активісти вимагають узаконити авто на іноземних номерах

14 березня на вулиці Грушевського під Верховною Радою розпочалася акція протесту з вимогою прийняти законопроект №5567 і  легалізувати керування авто з європейською реєстрацією. Про це у Фейсбук повідомляє "Авто Євро Сила". 

 

Організатори відзначають, що акція триватиме щонайменше протягом двох днів, а може, і більше.  

Наразі на місці перебуває близько 2 десятків людей та стільки ж авто – вони припарковані у крайніх смугах по обидва боки вулиці Грушевського навпроти ВР.   Як відомо, вранці 24 січня близько 2 сотень людей та десятки автомобілів зібралися на в'їздах до Києва на Бориспільській, Житомирській, Броварській трасах, заблокували по одній або дві смуги руху та палили шини.  Активісти анонсували, що акція проходитиме упродовж цілого дня, до 21:00. 

Таким чином вони закликали владу підтримати законопроект 5567, передбачає врегулювання транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування.  

Зокрема, автори законопроекту пропонують запровадити часткове звільнення від оподаткування транспортних засобів особистого користування і встановити справедливу плату за їх тимчасове ввезення на митну територію України громадянами-резидентами.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...