Новорічні квитки на поїзд вже в дефіциті, а перекупники підвищили ціни вдвічі

Новорічні квитки на поїзд вже в дефіциті, а перекупники підвищили ціни вдвічі

Перший день продажу залізничних квитків на новорічні свята викликав великий ажіотаж пасажирів, що призвело до дефіциту. Проїзних документів на 27 грудня вже практично немає. Станом на вечір середи з Києва до Львова можна було виїхати тільки на п'яти поїздах (зазвичай їх 11), на вечірній час залишилися тільки квитки в СВ.

Як пишуть "Вести", з трьох потягів в Одесу квитки залишилися тільки на два.

При цьому квитки до Криму поки є, але їх залишилося небагато.

У касах залізничного вокзалу Києва повідомили про величезні черги. "Працювали взагалі без перерв, тому що черги не припинялись цілий день. Найбільше купували квитки до Львова, Івано-Франківська і взагалі у західному напрямку", - сказали працівники кас.

Крім того, пасажири також скаржаться на проблеми з придбанням квитків. Зокрема, киянка Ольга Хромейко не лягала спати, щоб купити квиток, до 12 ночі.

"У минулому році я хотіла поїхати до Львова, але відклала покупку квитка до вечора першого дня продажу. У підсумку місця залишилися тільки в незручних за часом денних поїздах. Тому зараз купила в перші півгодини", - сказав вона.

У той же час, на вокзалі активізувалися перекупники. Вони продають плацкартний квиток на потяг №91К "Київ - Львів", який коштує 128 грн, за 250 грн.

Нагадаємо, на новорічні свята 2014 року можна буде відпочити цілий тиждень з 1 по 8 січня. Робочі дні пропонується перенести з четверга 2 січня на 11 січня, з п'ятниці 3 січня на 25 січня, з понеділка 6 січня на 8 лютого.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...