Найбагатший бізнесмен Румунії отримав тюремний строк через фінансування виборів

Найбагатша людина Румунії мільярдер Іоан Нікулае сьогодні засуджений до двох років і шести місяців в'язниці за незаконне фінансування кандидата в президенти Мірчі Джоане в 2009 році.

Таке рішення прийняв Апеляційний суд Бухареста, повідомляє evz.ro.

Нікулае також був оштрафований на 640 тисяч леїв (близько 145 тисяч євро).

Крім того, на три роки засуджений і колишній функціонер Соціал-демократичної партії (PSD) Румунії Буня Станку.

За даними слідства, Станку отримав від Нікулае мільйон євро для виборчої кампанії лідера PSD Мірчі Джоане, який у підсумку програв вибори Траяну Бесеску.

В обмін на фінансову підтримку Джоане у разі своєї перемоги повинен був призначити у міністерство економіки людей, близьких до Нікулае, для лобіювання проектів бізнесмена.

Нікулае володіє агропромисловою групою InterAgro, його статки оцінюються в $1,25 мільярда. Минулого року холдинг закрив мережу заводів у Румунії з виробництва добрив через зростання цін на газ.

Як повідомлялося, Верховний суд касації та юстиції Румунії арештував за підозрою в корупції колишнього міністра фінансів країни Дарія Валкова.

Loading...
Зображення користувача RecenziiReale.

În ziua de azi, tinerii tind să trăiască rapid, ei nu au timp, respectiv adesea mănâncă din mers. Aceste obiceiuri nocive la rândul său, distrug pe deplin sănătatea și modul în care funcționează metabolismul, tinerii încep să se îngrașe și să adauge kilograme în plus. Excesul de greutate și obezitatea cresc riscul apariției diabetului zaharat, aterosclerozei coronariene si a altor boli cardiace. Cu atât mai mult, kilogramele în plus vă deranjează zilnic ți vă împiedică mișcările, ajungeți să aveți mai puțină energie pe zi ce trece. http://recinziireale.com/picaturile-eco-slim-romania-pareri-care-farmacii-poate-fi-cumparat.html

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...