На Закарпатті за місяць 60 разів крали електроенергію

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 20по 26лютогопоточного року працівниками Товариства виявлено 60 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 47 Актів про порушення Правил серед населення та 13 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж останнього тижня було виявлено в Тячівському та Міжгірськомурайонах(13 та 8 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхомпошкодження засобу обліку (14 випадків). Також частим порушенням за останній період є пошкодження і зрив пломб енергопостачальника, а такожіндикаторіввпливу змінного магнітного та електричного поля.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у8-ми районах. Найбільше порушень при цьому спостерігається у м. Мукачеві та Ужгородському районі (по 3випадки).Так, найпопулярнішим порушенням стало пошкодження засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), пошкодження (зрив) пломб тавплив на роботу лічильника з метою зміни його показів.

При цьому, упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 225,52 тис.грн, із яких:

у побуті –на суму 207,95тис. грн;

у юридичному секторі– на суму 17,57 тис. грн.

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...