На Закарпатті за 28 тис пачок «незаконних» сигарет судитимуть чоловіка

Судитимуть закарпатця, який незаконно придбав та зберігав з метою збуту 28 тис пачок цигарок.

Прокуратура Закарпатської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно мешканця Виноградівського району, який обвинувачується у незаконному придбанні з метою збуту та зберіганні з цією метою незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч.1 ст. 204 КК України).

Встановлено, що чоловік не маючи ліцензії на оптову та роздрібну торгівлю тютюновими виробами, в порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з корисливих мотивів, незаконно придбав з метою збуту та зберігав у себе вдома 28 тис. пачок незаконно виготовлених тютюнових виробів загальною вартістю близько 350 тис. грн.

Згідно санкції ч.1 ст. 204 КК України, закарпатцю загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення, – повідомляє  Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...