На Закарпатті викрили схему незаконного експорту товарів

На Закарпатті викрили схему незаконного експорту товарів

Велика партія товару ввозилась на митну територію України частинами, а потім вже за підробленими документами доставлялась до замовника.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області ДЗЕ Нацполіції викрили злочинну схему, за якою експортери уникали сплатиобов'язкових митних платежів. Вони використовували систему так званих"піджаків". Це коли, велику партію товару ділять на декілька маленьких частин та завозять на територію України. В подальшому завантажують до одного автомобіля та за підробленими документами транспортують до замовника.

За аналогічною схемою був завезений одяг іноземного виробництва на суму понад 4 мільйони гривень. Відповідно до товарно- транспортної накладноїавтомобіль опломбований, проте це було зроблено тільки на папері. Товар по документах належав місцевому підприємцю. За його словами він накопичував його протягом кількох років, а тепер вирішив продати.

Мукачівським районним відділенням поліції відкрито кримінальнепровадження.  На даний час на вилучений товар накладено арешт, - пише департамент захисту економіки Національної поліції України. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...