На Закарпатті святкуватимуть дні народження Чендея та Скунця

20 травня громадськість Закарпаття відзначатиме 90-річчя від дня народження Івана Чендея і 70-річчя від дня народження Петра Скунця – видатних українських письменників, лауреатів Національної премії України ім. Т.Шевченка.


В обласному, районних центрах, містах і селах Закарпаття пройдуть урочисті заходи, присвячені їх світлій пам’яті. В Ужгороді, 20 травня о 15.00 на будинку на вулиці Високій, 15 відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки Івану Чендею, - повідомив голова Закарпатської організації  Національної спілки письменників України Василь Густі.


Відтак, із 16.00 до 17.00 відбудеться покладання квітів пам’яті і шани на могилах І.Чендея та П.Скунця на Ужгородському кладовищі Кальварія.


У Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному  театрі ім. братів Шерегіїв о 18.00 розпочнеться прем’єра вистави «Що залишаємо людям?» за повістю Івана Чендея «Іван». У фойє театру буде розгорнуто широку книжкову виставку про життєвий і творчий шлях ювіляра.


У понеділок, 21 травня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка» о 18.00 розпочнеться творчий вечір, присвячений 70-річчю від дня народження Петра Скунця. А книжкова виставка у фойє відкриє його життєві і творчі сторінки, - повідомили в прес-службі облради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...