На Закарпатті готуються до інвестиційного форуму

12 жовтня в Ужгороді відбудеться інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Місце проведення: Винний льох «Совине гніздо», «Богольвар» (м. Ужгород, вул.Ф.Ракоці,2).

У форумі візьмуть участь представники дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат, бізнесових, керівники підприємств та установ області.

Під час інвестиційного форуму "Закарпаття - бізнес в центрі Європи" буде презентовано можливості для закарпатського бізнесу, діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, що спрямовані на розвиток Закарпатської області та малого і середнього бізнесу.

Форум пройде у форматі презентацій та панельних дискусій, до участі в яких запрошуються представники ділових кіл та підприємницьких структур області.

Заплановано проведення трьох пленарних засідань:

Пленарне засідання 1 „ Інвестиції та економіка”, на якому

Спікерами виступлять:  Доскач Олег, керівник представництва Офісу із залучення та підтримки інвестицій у Західній Україні; Приходько Володимир, д.е.н., професор, зав. кафедри міжнародних економічних відносин; директор Інституту державного управління та регіонального розвитку УжНУ; Андріїв Андрій, приватний підприємець (ТОВ «Сонячна енергія Плюс» та інші.

Пленарне засідання 2 „Стала енергетична політика - передумова для енергозбереження та енергоефективності” Спікерами будуть: Ладецький Павло, начальник Управління енергетичного менеджменту Держенергоефективності;  Литвин Вадим, експерт з енергоефективності (головний розробник положень з енергоменеджменту); Гудзь Ірина, консультант проекту GIZ "Реформа в сфері енергоефективності України" та інші.

Пленарне засідання 3 „Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентоздатність та новизна”, на яком спікерами виступлять Навроцький Володимир,  неключовий експерт регіонального офісу Спільного технічного секретаріату Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»,  Винниченко Ігор, доцент кафедри країнознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка та інші.

Проведення цього форуму дасть можливість привернути додаткову увагу європейської спільноти до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.

З питань акредитації та уточнень прохання звертатись до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації. Контактна особа: Лазоренко Інна Романівна, тел.. 61-35-16, 3-53-03

Заявку на участь у форумі можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0Bw1m2Ddcr-cgM1lfdG9HTFdXOU0/view

Усі заявки надсилати на електронну пошту: invest.forum2017@gmail.co

Loading...
Зображення користувача HarryyNUS.

Zelboraf 240mg Cтоимость, цена, купить, отзывы, отзывы пациентов

Xbira (АБИРАТЕРОН ) Cтоимость, цена, купить, отзывы, отзывы пациентов

LuciFa-дженерик Гиотриф (Gilotrif) – Афатиниб Купить, стоимость, цена, отзывы пациентов

софосбувир инструкция на русском языке

заказать гепцинат лп

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...