На травневі свята в Ужгороді група боксерів напала на туристів

Вночі 1-2 травня у центрі міста група місцевих боксерів напала на туристів, які поверталися з кафе. Бійка розпочалася після суперечки туриста з одним із місцевих молодиків. Побили і тих, хто прийшов на допомогу гостям міста. Про це у соцмережі Фейсбук пише Іван Белецький.

«З 01.05 на 02.05.2017, біля першої ночі, з кафе, що в центрі, повертались київські гості нашого міста. Перейшовши в бік Петефі, до таксі, в одного з них виникла суперечка з місцевим молодиком(причини суперечки розслідують). За кілька секунд, з боку пл. Петефі вибігла група місцевих юних боксерів, почавши бити туристів. Побили і тих, хто прийшов на допомогу», – повідомляє І. Белецький.  

«Патрульна поліція прибула на виклик за 3 хв, частину молодиків затримано (один з них, зіскочивши вниз до річки з чималої висоти і побрівши водою, теж був спійманим)», -додає він.

Також І. Белецький звернувся до тренерів боксерів із зауваженням про неприпустимість такої поведінки у спортсменів. Крім того, у соцмережі пишуть, що ця група молодиків уже не вперше влаштовує такі бійки. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...