На Берегівщині німець хотів переправити нелегалів закордон

Як повідомив виконувач обов’язків керівника  Берегівської місцевої  прокуратури Юрій Нам’як,встановлено що 28-річний громадянин Німеччини на початку липня 2017 року, перебуваючи в одному з сіл Берегівського району, яке знаходиться у прикордонній зоні з Угорщиною, намагався незаконно переправити через державний кордон України (поза межами контрольно – пропускного  пункту) двох громадян Індії до країн Євросоюзу за грошову винагороду.

Проте, довести задум до кінця їм завадив наряд  відділу прикордонної служби ВПС «Горонглаб»  Мукачівського прикордонного загону, яким їх було затримано.

 Наразі досудове розслідування кримінального провадження триває. Громадянину Німеччини  повідомлено про підозру у вчиненні вищеназваного кримінального правопорушення.

 Прокурор наголосив, що вказане кримінальне правопорушення відноситься до категорії тяжких злочинів, відповідальність за яке передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти  років з конфіскацією майна, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...