Мукачівські прикордонники задли кров для онкохворих діток і дорослих

Мукачівські прикордонники задли кров для онкохворих діток і дорослих

На території Мукачівського прикордонного загону провели акцію зі здачі крові  в рамках проекту Donor.UA «Здай кров – врятуй життя!». На запрошення волонтерів  ВМГО «Асоціація молодих донорів України» та великої кількості охочих здати кров, працівники Закарпатської обласної станції переливання крові виїхали прямо у військову частину.

З самого ранку велика кількість військовослужбовців вистроїлися в чергу задля можливості подарувати комусь шанс на життя. Смачненька булочка, теплий чай та гарний настрій створювали неймовірно приємну атмосферу.  Кожен військовий, який виявив бажання і надалі допомагати нашим хворим, мав можливість завдяки волонтерам, зразу на місці зареєструватися на сайті Donor.UA та в подальшому отримувати інформацію про потребу донорської крові в режимі онлайн.

«Нажаль в нашій області є велика кількість онкохворих діток та та дорослих, які потребують постійного переливання крові. На плечі рідних та близьких, крім пошуку коштів на витратне і довготривале лікування, ще падає пошук донорів крові, які не  завжди хочуть здавати цю кров безкоштовно. Саме тому наша Асоціація започаткувала серію безкоштовних кроводач на користь цих хворих, до яких приєдналися і військові Мукачівського прикордонного загону, за що ми їм дуже дякуємо! Такі акції є дуже важливими, адже крім безпосередньо кроводачі, дають змогу і іншим задуматися над проблемою та необхідністю добровільного безкоштовного донорства» - координатор Закарпатського осередку ВМГО «Асоціація молодих донорів України» Тимша Маріанна.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...