Мукачівські каратисти взяли бронзу у Чемпіонаті Житомирської області

На запрошення керівника Житомирської Асоціації карате Вячеслава Білошицького, Мукачівські каратисти з СКК Сінай» на чолі з тренером Романом Маслиган взяли участь у Відкритому чемпіонаті Житомирської області з Шотокан карате-до.

Змагання проходили цими вихідними у м Коростені. На цьому турнірі наші спортсмени спромоглися завоювати 20 нагород різного гатунку з розділів куміте: шобу-іппон і куміте: шобу-санбон ,а саме :

1 місця.завоювали: Фабрицій Софія (2 золота), Гонак Максим, Буштин Денис ,Бауман Владислав та Шугайло Віталій.

2місця. Завоювали: Гонак Ольга (2 срібла) , Бауман Влад,Лендел Олександр,Гонак Максим,Буштин Денис (2 срібла).Шугайло Віталій

3місця завоювали: Брецко Олександр (2 бронзи), Маслиган Миколай,Лендел Олександр,Бауман Владислав.

У командному заліку Мукачівські каратисти зайняли 3 командне місце у Чемпіонаті Житомирської області. Після проведення змагань наші спортсмени провели екскурсію по м. Коростень, та розважились в місцевому оздоровчому парку відпочинку.