Мукачівець привіз нагороди із турніру зі спортивного орієнтування у Швеції

Мукачівець В’ячеслав Мухідінов  успішно виступив у міжнародному турнірі зі спортивного орієнтування ”О-Рінген”.  Ці традиційні змагання щорічно з 1965 року проводяться в середині літа у іншому районі Швеції і збирають понад 18 тисяч учасників (рекорд – 25021особа). Перемога на ”O-Рінгені”  серед орієнтувальників часто вважається другою за значимістю після чемпіонату світу.

Учасники змагаються у різних вікових категоріях: еліта (її склад визначається організаторами) та окремо у вікових групах від Ч-10 і Ж-10 (серед тих, кому ще не виповнилося 10 років ) до Ч-90 і Ж-90 (спортсменів, не молодших 90 років!).

В’ячеслав Мухідінов, виступав у категорії майстрів, не молодших 40 років, де змагалися 114 учасників. Закарпатець виграв другий етап змагань, випередивши найближчого з суперників на хвилину і 58 секунд. Після третього дня Вячеслав ще зберігав другу позицію у загальному заліку, але помилка на четвертому етапі відсунула його на шосте місце. На старт фінальної десятикілометрової гонки з роздільним стартом Мухідінов вийшов через пьять хвилин після лідерів і зробив, здавалося, здавалося неможливе – наздогнав їх! У підсумку, показавши найкращий результат дня (45 хвилин і 52 секунди), мукачівець фінішував четвертим, через декілька секунд після призерів. А переможцями стали Матіяс Ніглі  з Швейцарії та шведи Мартин Іварсон і Томмі Андерсон