Москаль пропонує відкрити перехід на кордоні з Польщею

Москаль пропонує відкрити перехід на кордоні з Польщею

В рамках візиту на Закарпаття у середу, 28 жовтня, голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський зустрівся з керівником краю Геннадієм Москалем.

Посол Євросоюзу завітав в наш край з нагоди відкриття інформаційного центру ЄС в Ужгородському Національному університеті. «Таких центрів всьому світі понад п’ятсот, мережа з двадцяти двох діє в Україні. Їх завдання – інформувати про Євросоюз та його політику. «Ми вважаємо це дуже важливим завданням, адже без інформації створюються міфи та стереотипи», - сказав Ян Томбінський. 

--Закарпатці, здається, знають про Євросоюз усе. Тут люди живуть на кордоні з чотирма країнами членами ЄС, порівнюють життя з тими стандартами і прагнуть жити за європейськими нормами. На жаль, економічна ситуація в державі поки складна і не дозволяє нам розвиватися в цьому напрямку. Але, як показує історія, сусідні країни також пережили непрості часи на шляху до членства в ЄС, - зазначив Геннадій Москаль.

Під час зустрічі обговорили процес децентралізації та співпрацю Закарпаття з сусідніми країнами, в економічній та культурній сферах. Геннадій Москаль підняв питання про відкриття пішого та велосипедного переходу на кордоні Закарпаття та Польщі. На його думку це неабияк пожвавить туристичний потік з огляду на протяжність спільного «зеленого кордону».

Керівник краю також наголосив на доцільності проведення Днів добросусідства з польським Підкарпатським краєм, аби люди по обидва боки кордону мали можливість зустрічатися та спільно проводити культурні програми, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Loading...
Зображення користувача ПАртizan.

Эта сука к пшекам готова открыть все тропинки, а на территории Украины, мразь, в Луганской области, закрыл все проходы, устроив блокаду. Падла.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...