Матері хлопичка-самогубця не віддають решти дітей. ВІДЕО

Матері, 10-річний син якої покінчив життя самогубством, не віддають решти дітей. Про це у сюжеті повідомляє телеканал Тиса-1.

Ужгородка Анна, матір чотирьох дітей, порвала стосунки з чоловіків 5 років тому коли дізналась, що чоловік розтліває доньку і сина. Тоді порушили кримінальну справу, але вироку немає й досі. Проте трагічний випадок, що стався 6 липня з сином Анни надав справі розголосу. Решту дітей від Анни забрали і направили у притулок у Батьові. Засідання опікунської ради, яке відбулося 8 серпня в Ужгороді, вирішило дітей матері не віддавати. Наступне засідання опікунської ради призначено на понеділок.

Матір, що ніби то прощальний лист, який написав син, він писав під тиском батька. Матір погоджується, що родина жила важко. Але колишній чоловік не платив аліментів і на сьогодні боргує 40 тис.грн. Жінка зверталася до Ужгородської опікунської ради позбавити чоловіка батьківських прав, але цього не зробили.

Як розповіли http://zaholovok.com.ua у Закарпатському обласному дитячому притулку у смт.Батьово, діти, а це два хлопчики віком 7 і 9  років, прибули до них 7 липня. На підставі розпорядження голови міськради  і клопотання служби у справах дітей Ужгородської міськради. Пробудуть діти тут не більше 90 днів, далі їхню долю вирішуватиме служба у справах дітей. Наразі хлопців відвідують батько та мати. У колективі діти поводяться звичайно, спілкуються з однолітками, - розповіли у притулку.

Як повідомляв раніше Zaholovok.com.uaз даху 9-поверхівки, розташованої на вул.Легоцького, 6 липня, стрибнув 10-річний хлопчик. . Дитина покінчила життя самогубством. Такі попередні дані повідомили Zaholovok.com.ua в УМВС України в Закарпатській області.

 

Loading...
Зображення користувача Легоцького, 6.

мати тривалий час жила з нариками і алкашами, які гвалтували дітей. Хлопці зранку до ночі гуляли вулицьою, аби лиш не йти додому. Якщо хотіли зайти у будинок (до прикладу - від дощу) "мати", лежачи під черговим бой-френдом, навіть не відкривала їм кодовані двері під'їзду. Цілий будинок то знає! Най не бреше!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...