Літературним вечором студенти вшанували пам'ять Петра Скунця

Літературним вечором студенти вшанували пам'ять Петра Скунця

Нещодавно з ініціативи студентів історичного факультету відбувся літературний вечір «Коли на світі я був Травнем», присвячений пам'яті закарпатського поета Петра Скунця, який у травневі дні відзначав би 73-ю річницю з дня народження.

Пам'ять закарпатського корифея студенти вшанували читанням доповідей про життя і творчість митця, що супроводжувалися презентаціями. Впродовж вечора лунали проникливі поезії поета-шістдесятника, які читали студенти-історики та філологи.

Проникнутися майстерним словом Петра Скунця допомогло також тріо заслуженого академічного Закарпатського народного хору композицією «Світку мій карпатський» та «Ой, Боже мій». Через проблеми зі здоров’ям на літературному вечорі, на жаль, не змогла бути присутня дружина митця Олена Дмитрівна Скунць.

За словами організатора вечора, студента-історика Григорія Джанди, ця акція мала на меті також «створення простору, де б молоді поети могли читати свої вірші, обмінюватись власними думками щодо стану літератури. Зрештою, довести, що університет – це місце для роздумів й творчості». Тому всі охочі мали змогу висловити свої міркування щодо творчості Петра Скунця, а творча молодь – Михайло Малюк, Наталія Кузьмак, Ганна Фельцан – прочитати власні вірші.

Модератор акції, заступник декана історичного факультету з виховної роботи Тетяна Росул сподівається, що такі літературні вечори стануть на факультеті новою традицією.

Іванка Когутич

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...