Кікбоксери Закарпаття знову стали найкращими

Три дні закарпатські спортсмени доводили собі і всій Європі, що гідні носити звання найкращих кікбоксерів.

З 30 квітня по 3 травня в польському містечку Крініца-Здруй проходив Кубок Європи з кікбоксингу. До цих змагань спортсмени клубу «Іппон» щоденно і серйозно тренувались, адже серед суперників були кращі кікбоксери з дев’яти країн Європи. Загалом позмагатись за Кубок Європи приїхало 700 кікбоксерів з 51 клубу, проте така велика кількість професійних спортсменів не завадила нашим землякам вибороти призові місця.

Найкращі результати показали Замятін Павло, який зайняв 1 місце серед дорослих у розділах поінт-файтинг та лайт-контакт (вагова категорія 74 кг.) та Бабенко Вадим, який отримав 1 місце серед кадетів в розділі кік-лайт (вагова категорія 69+). Святкував перемогу також Агій Даніель. Серед молодших кадетів в розділі поінт -файтінг йому вдалось зайняти 1 місце (вага 32 кг.), а розділі лайт-контакт юний спортсмен посів 2 місце, поступившись у фіналі кікбоксеру з Словаччини.

Не приховував свого задоволення від успіхів наших спортсменів старший тренер клубу «Іппон» та голова федерації кікбоксингу в Закарпатті Анатолій Перцев. В першу чергу він висловив подяку почесному президенту спортклубу “Іппон” та меценату багатьох видів спорту на Закарпатті Сергію Мошаку. Саме за його фінансової підтримки спортсмени нашого краю мають змогу брати участь у міжнародних змаганнях. Після виступу вихованців Анатолій Перцев зазначив, що кікбоксинг в Закарпатті отримав друге життя, а спортклуб «Іппон» почав свій переможний хід по Європі. Не має сумніву старший тренер і у подальших успіхах вихованців «Іппону». А чекати на нові перемоги наших кікбоксерів залишилося недовго.

Вже 14-17 травня в місті Коблево відбудеться Чемпіонат України серед дорослих. А от найсерйозніші змагання чекають на закарпатських кікбоксерів 21-24 травня. Саме в цей період до угорського міста Сегед з’їдеться більше 1200 спортсменів з 15 країн Світу для того, аби визначити, кому дістанеться Кубок Світу з кікбоксингу.