Євро-2016. 1/2 фіналу. Німеччина - Франція 0:2.

Шукати логіку у футболі - справа невдячна. Так само не піддається логіці результат першого тайму у півфіналі Євро-2016 Німеччина - Франція. Німці провели чудову 45-хвилинку, мали тотальну перевагу, а пропустили з пенальті в доданий арбітром час.

Німеччина на цьому Євро разом з Італією показували найкращий футбол, але обидві команди доля звела у чвертьфіналі. У фіналі не буде жодної з цих команд. Зате буде Португалія, яка лише в 1/2 фіналу виграла свою першу гру в основний час. Також буде грати за титул чемпіона Європи і Франція. Підопічні Дешама лише у чвертьфінальному матчі з Ісландією зуміли показати щось схоже на футбол, який очікували від них уболівальники і тренер.

У німців перед грою з Францією були чималі кадрові проблеми, які здавалося Йоахім Льов зможе подолати. Не зміг. Хедіра, Гомес, Хуммельс - це забагато втрат. До цього додати ще й травмованого на початку другого тайму у грі з Францією Боатенга і виходить вже втрата півкоманди.

Тим не менше Німеччина провела чудовий перший тайм в цій зустрічі. Десь з хвилини десятої матчу володіння м`ячем було 65% на 35% на користь німців. Бундестім повністю переграв Францію. Моменти забити були в Мюллера, Джана та Швайнштайшера. До того ж суддя міг призначати пенальті за фол Погба на Кроосу. Але італієць Нікола Ріццолі цього не зробив. А ось в додану арбітром хвилину до першого тайму Ріццолі вказав на 11 метрів у напрямку воріт Нойєра.

Після подачі кутового Швайнштайгер пішов у боротьбу за верховий м`яч і виставив руку аля-Хачеріді. Більш за все, що гра рукою була. Але це все було на розгляд рефері , тим більше, що це була остання хвилина першого тайму. Жахіття Ріццолі снитися не будуть, оскільки Франція завжди була лояльною збірною для суддів. Ірландці це підтвердять,  - пише Українська Правда.

З 11 метрів Грізманн розвів Нойєра та м`яч про різних кутах - 1:0.

Здавалося, що в другому таймі Німеччина знесе французькі захисні редути. Але в заключній 45-хвилинці був інший футбол. Франція зіграла прагматично і надійно в в захисті. Причому моментів біля воріт Нойєра виникало більше, ніж біля володінь Льоріса.

Так, Німеччина знову більше володіла м`ячем, але команда Дешама грала по рахунку і це в них добре виходило. Перший удар в площину воріт в другому таймі німці завдали на 74-ій хвилині, коли після удару Кімміха круглий поцілив у хрестовину воріт Льоріса.

А за дві хвилини до цього моменту Франція забила другий гол. Погба у карному фінтами закрутив Хеведеса та Гектора і подав на 11 метрів, де не найкращим чином зіграв Нойєр, котрий вибив м`яч прямо на ногу Грізманну і той легко оформив дубль в цьому поєдинку.

Після 0:2 було зрозуміло, що Франція вже не втратить свого шансу на фінал. Німеччина не здавалася до останніх секунд. Був момент забити і в Гьотце, який з кількох метрів не поцілив у ворота. До речі, Гьотце вийшов на заміну в цій грі замість Джана, але явно не посилив гру чемпіонів світу. За останні 15 хвилини гри Німеччина біля воріт Льоріса створила моментів, яких вистачило на весь матч, але голів цього вечора Бундесмашина не забила.

Франція цю перемогу вигризла в Німеччини і, мабуть, заслуженно у фіналі зіграє з Португалією.