Із держбюджету на закарпатські дороги виділяють не більше 10% від потреби

На сьогодні фактичне щорічне фінансування дорожніх робіт на Закарпатті становить не більше 10% від нормативної потреби.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної ради.

Відповідно до плану фінансування на 2017 рік за бюджетною програмою „Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування” Службі автомобільних доріг у Закарпатській області передбачено асигнувань з державного бюджету в обсязі 198 384,6 тис.грн., із них: 2 500,0 тис.грн. - будівництво (проектно-вишукувальні роботи майбутніх років); 346,5 тис.грн. – капітальний ремонт (проектно-вишукувальні роботи майбутніх років); 113 000,0 тис.грн. - поточний середній ремонт на 11,5 км; 82 538,1 тис.грн. – поточний дрібний та експлуатаційне утримання.

На жаль, на сьогодні фактичне щорічне фінансування дорожніх робіт становить не більше 10% від нормативної потреби.

Внаслідок цього на більшості протяжності доріг пропущено від 2 до 5 міжремонтних термінів, покриття доріг вкрай зношене, а інтенсивність вантажопотоку з кожним роком лише збільшується».

Враховуючи вищезазначене, для зняття соціальної напруги серед населення, забезпечення поліпшення технічного стану доріг області, вважається за необхідне збільшити обсяги фінансування з державного бюджету на поточний ремонт та експлуатаційне утримання мережі доріг загального користування, виділити кошти для проведення поточних середніх та капітальних ремонтів доріг і забезпечити своєчасно фактичні фінансові надходження з врахуванням сезонності виконання дорожніх робіт, - повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...