Головну новорічну ялинку Закарпаття розпиляють на іграшки або меблі

Вже добігають кінця довгоочікувані новорічно-різдвяні свята і вже наступного понеділка на головній площі краю розпочнеться демонтаж пухнастої зеленої красуні аби відправити її на глибоку переробку, адже з її деревини можна виробити якісні меблі або іграшки для малечі.


85-річна ялина чоловічого роду була спиляна на берегу ріки. За віком вона достигла і функції берегоукріплення в Лазещинському лісництві виконала. З 20-метрового дерева лісівники планують зробити українські народні іграшки, сувеніри або меблі. Всі вироби, які вийдуть з ялини, передадуть на благодійність для дітей.

Завдяки глибокій переробці життя ялинки буде витрачено не дарма і відтак розпочнетья її друге життя. Встановолення ялинки вдома - це давня традиція закарпатців, однак останнім часом значна кількість краян відмовляються купувати зрубані ялинки. Цього року Перечинським і Великобичківським держлісгоспами була вперше запропонована акція "ялинки напрокат", тобто ялинки надавалися для збереження домашньої новорічної атмосфери затишку і на радість дітлахів. У подальшому лісівники пропонували повернути ялинки для озеленення краю або території соціальних закладів. На даний момент повернуто було тільки 2 ялинки, які висадять Перечинські лісівники у лісі.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...