Економіка

В Ужгороді покажуть виставу «Стіна» про людські історії на тлі українських подій

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція режисера та акторів Київського театру-студії «МІФ», які привозять до Ужгорода  виставу «Стіна» (7-го квітня в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок).

РРО з понадмільйонними прибутками контролюватимуть по-новому

Уряд затвердив порядок контролю за обсягом доходу платників єдиного податку другої і третьої груп – фізичних осіб – підприємців, досягнення якого (понад 1 млн грн) вимагає застосування реєстраторів розрахункових операцій. Рішення прийняте для реалізації норм Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій».

Митниця Закарпаття спрямувала у бюджет понад 1,6 мільярдів

Протягом  січня-липня поточного року Закарпатською митницею ДФС  перераховано до Державного бюджету 1 млрд 625 млн грн митних платежів, що складає 107,8% виконання доведеного до митниці індикативу.

Як оподатковують вживані транспортні засоби

Вживаними товарами вважаються товари, що були в користуванні не менше року та придатні для подальшого користування у незмінному стані чи після ремонту, а також транспортні засоби, які не підпадають під визначення нового транспортного засобу.

На Закарпатті податкові надходження перевищили понад два мільярди

Протягом семи місяців 2016 року до Зведеного бюджету в Закарпатській області надійшло 2 млрд 374 млн грн податків і зборів.

Закарпатці, які страхували життя, можуть отримати податкову знижку

Закарпатці, котрі сплатили внески за страхування життя мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

На що витратили кошти з мукачівського бюджету

Видатки загального фонду міського бюджету станом на 1 липня склали 278 млн. 386,8 тис. грн.

Про оподаткування "списаного" банком боргу

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області інформують про оподаткування «прощеного» банком боргу фізичній особі.

Не забудьте сплатити податкові зобов’язання

Фізичні особи (громадяни), які подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік та яким було визначено до сплати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір, зобов’язані сплатити нараховані суми не пізніше 29 липня 2016 року. Про це нагадують в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області.

«Гаряча лінія» з питань сплати податку на землю фізособами

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області дадуть відповіді на запитання щодо сплати податку на землю фізичними особами.