"Дніпро" з боєм програв "Севільї" фінал Ліги Європи

Команді Мирона Маркевича не вистачило зовсім трішки до "восьмого неба".

Дніпропетровський "Дніпро" з боєм зазнав поразки у фінал Ліги Європи проти іспанської "Севільї".

Матч завершився з рахунком 3:2 на користь іспанців. Команда Мирона Маркевича вийшла вперед на 7-й хвилині, коли Нікола Калініч відкрив рахунок, замкнувши навіс Матеуса. Потім Гжегож Крихов'як і Карлос Бакка в середині тайму переломили хід поєдинку.

Проте українці перед перервою зрівняли рахунок завдяки класному удару Руслана Ротаня зі "стандарту". Переможний гол для іспанського клубу забив Бакка на 73-й хвилині.

Під кінець гри Матеуса вивезли із поля на ношах після зіткнення із суперником. "Дніпро" показав хороший футбол і характер! Для "Севільї" це історична перемога. Іспанська команда стала першою, яка чотири рази виграла Кубок УЄФА/Лігу Європи, - пише Проспорт.