Декан Пряшівського університету відвідав Ужгород

Декан Пряшівського університету відвідав Ужгород

15 листопада «Ужгородську українську богословську академію імені святих Кирила і Мефодія – Карпатський університет імені Августина Волошина» в Ужгороді відвідав декан богословського православного факультету Пряшівського університету доктор філософії, доктор теології, професор протоієрей Іван Шафін.

В ході візиту отець-декан ознайомився з організацією навчального і наукового процесу, оглянув матеріально-технічну базу та зустрівся із студентами-богословами академії і університету. Під час зустрічі професор протоієрей Іван Шафін прочитав лекцію з історії розвитку та становлення Православної Церкви Чеських земель і Словаччини. Також привітав професорсько-викладацький складі та студентів із 10-річчям з дня початку богословсько-освітньої і наукової діяльності закладу.

Відтак відбулась офіційна зустріч професора протоієрея Івана Шафіна з ректором та проректорами академії.

В ході зустрічі сторони обмінялись думками щодо поглиблення міжнародного співробітництва, наукової співпраці в галузі богослов'я між ВУЗами Карпатського регіону та обміну викладачами і студентами. Окремо обговорили питання про приєднання науковців-богословів Словаччини до діяльності новоствореної Міжнародної академії богословських наук. Про це повідомили в прес-службі  УУБА-КаУ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...