Де купити пластикові вікна недорого?

Де купити пластикові вікна недорого?

Ми всі дбаємо про затишок свого житла, намагаючись зробити його якомога більш комфортним, красивим і безпечним. Одну з головних ролей в облаштуванні квартири або будинку грає вибір віконних конструкцій.

Вікна впливають як на безпеку приміщення, так і на його зовнішній вигляд і ізоляцію від зовнішніх впливів. Гарне вікно повинно забезпечувати захист від злому, бути герметичним і до того ж, привабливо виглядати. Але кожен господар хоче не тільки забезпечити свій будинок найкращим, а й по можливості заощадити фінанси. Для того щоб заощадити, але не втратити в якості, рекомендуємо вам купити пластикові вікна від виробника. Таким чином, ви економите на переплатi, яка однозначно має місце при роботі з посередниками, і купуєте якісний товар за доступною ціною.

Недорогі вікна гарної якості пропонує вам компанія "4Окна". Виготовлені з якісних матеріалів, вікна, вироблені нами, будуть служити вам довго і забезпечать належний рівень тепло- і звукоізоляції приміщення. Ціна конструкції буде залежати від обраного вами профілю, кольору, склопакета, фурнітури, а також додаткових декоративних елементів. Також на вартість вікна впливає його розмір і форма. Нестандартні великі вікна або системи з вітражами і шпросами, природно, будуть коштувати дорожче. Це що стосується самого виробу, але його експлуатація також має свою ціну. Про це варто поговорити докладніше.

Mонтаж євровікон

Якщо при установці віконної системи не дотримуватися всіх правил, то термін її служби значно скоротитися. Крім того, при порушенні вимог до вологоізоляції під час установки, ви не отримаєте очікуваного результату.

Монтаж вікон складається з таких етапів:

  • заміри;
  • демонтаж старої конструкції (при заміні);
  • підготовка отвору;
  • установка нових вікон.

Вимірювання повинні проводитись з урахуванням монтажних зазорів і висоти підставочного профілю. Замірюється проріз по краях і всередині як у висоту, так і в ширину. З отриманих значень для кожної величини вибирається менша. Інші тонкощі виміру, такі як, винос підвіконня, розташування віконного блоку і замір відливу вимагають особливої уваги. Наприклад, віконний блок розташовується на ⅔ ширини стіни, а винос підвіконня не повинен закривати більше ⅓ радіатора опалення. Заміри балконного скління, а також вікон приватних будинків мають свої особливості. Якщо ви хочете щоб всі виміри були зроблені точно по регламенту і безпомилково, краще викличте замірювача додому. Компанія "4Окна" надає послуги заміру безкоштовно.

Демонтаж старого вікна також слід проводити правильно, щоб не пошкодити стіну і укоси. У приватних будинках або старих будівлях зустрічаються випадки, коли вікно встановлене значно менше отвору, а у укосів значно великий простір займає утеплювач, або ж просто цементний розчин. В такому випадку площа скління може бути збільшена. Зазори на теплоізоляцію можна зменшити, так як навіть недорогі вікна пвх мають значно нижчу теплопровідність в порівнянні зі старими конструкціями.

Підготовка отворів до установки нових вікон починається з очищення торців і грунтовки поверхні. При установці в дерев'яних будинках по периметру вікна додатково прокладається гідроізоляція, щоб волога з дерева не потрапила в монтажну піну. Крім того, нерідко у випадку з дерев'яними будинками потрібна установка додаткової дерев'яної коробки. Робиться це для посилення конструкції.

Перед установкою вікно вирівнюється по горизонталі і вертикалі. Рівність установки перевіряється водяним рівнем. Для вирівнювання та закріплення рами в прорізі використовують спеціальні пластикові або дерев'яні підкладки, які згодом не прибираються. Кріплення може здійснюватися через раму або за допомогою пластин. Після закріплення вікна встановлюється водовідлив, потім вставляються склопакети і стулки. Коли вся конструкція зібрана і перевірена на працездатність, можна починати герметизацію зазору між стіною і вікнами. Для цього використовується монтажна піна. Щоб убезпечити шов від вологи, яка пошкоджує міцність і теплоізоляційні властивості піни, слід забезпечити гідроізоляцію. Для цієї мети використовують вологостійку мембранну стрічку зовні і гідро і пароізоляційну стрічку всередині.

Підвіконня встановлюється в останню чергу, після чого можна повторно перевірити роботу всіх стулок. Упущення будь-якого моменту в установці віконних конструкцій може послужити їх якнайшвидшому зношуванню. Щоб уникнути зайвих витрат на ремонт і обслуговування не економте на самій установці.

Магазин пластикових вікон "4Окна" пропонує широкий спектр послуг починаючи від виготовлення вікна і закінчуючи його установкою й гарантійним обслуговуванням.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...