Браконьєрами відтепер займатимуться інспектори довкілля

Громадські інспектори допоможуть державі навести лад в мисливських угіддях та на водоймах.

Про це йшлося на брифінгу Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Миколи Томенка, повідомляє Укрінформ.

Нардеп нагадав, що Президент підписав закони Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо охорони тваринного світу (реєстр № 0916) та Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо охорони біорізноманіття (реєстр № 0917), норми яких відновлюють права громадських інспекторів.

Розробники змін до екологічних законів сподіваються, що таким чином громадськість отримає можливість активно впливати на ситуацію у сфері природокористування та охорони довкілля.

 «Відновлення прав громадських інспекторів фактично дала нам можливість забезпечити тут (в сфері охорони довкілля - ред.) контроль громадськості. Відновлення цього інституту є надзвичайно важливим, я переконаний, що це допоможе зламати корупційні монопольні утворення на місцях», - сказав Микола Томенко.

На важливості цього інституту також наголошують екологи.

«До 2000 року діяльність громадських інспекторів складала одну третину всіх протоколів на браконьєрів. Це дуже багато», - повідомив голова Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

Еколог вважає, що громадські інспектори допоможуть державі навести лад в мисливських угіддях та на водоймах.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...