Моменти

Зображення користувача Yaryna.

Актуальна тема до дня, коли на Закарпатті заведено згадувати усіх померлих.

Зображення користувача Yaryna.

Ми живемо у еру швидкого розвитку різноманітних технологій. І наприклад, блогом на Youtube давно вже нікого не здивуєш. Але, якщо говорити про україномовний сегмент, то тут ми трохи пасемо задніх, хоча з “модою” на все українське все частіше можна натрапити і на україномовних блогерів.

Зображення користувача Yaryna.

На ці зимові свята я захотіла написати цілих два записи у блог. Перший про старі рецепти печива від моєї бабусі ви можете почитати тут. 

Зображення користувача Yaryna.

Почнемо із сумного. Моя бабуся померла, коли мені було років 6. Всі мої мізерні згадки про неї — це те, як вона лежала у ліжку і вишивала, або читала мені книги. Або ще щось.

Зображення користувача Yaryna.

Днями я стала щасливим власником зеленої “Славути”. Насправді діяння суто формальне, на ній і далі кататиметься мій брат, але через певні сімейні обставини це було потрібно. Але суть не в тому. 

Зображення користувача Yaryna.

Вже близько місяця я спостерігаю за тим, як розвивається історія Бено. Бено — це кіт, якого наприкінці травня врятували власники українського музичного лейблу .aorte. Але історія не про лейбл. Це лише ремарка до того, звідки я дізналася про цей випадок. Бено з таким же успіхом могли рятувати пожежники або бібліотекарі...Правда, тоді він був би Тарасиком, може)

Зображення користувача Yaryna.

Колеги давно просили написати матеріал про ляльок. Річ у тому, що я колекціюю ляльок типу Barbie вже досить давно і у мене назбиралася чимала колекція. Я не рахувала, але там має бути під 100 різних тіл: оригінальних, підроблених, трохи поламаних, нових.... Фірми теж дуже різні: від безіменного китайпрому до популярних зараз Monster High від “Mattel”.

Зображення користувача Yaryna.

Я довго думала, чи писати цей матеріал. Тема то їсть мене давно. Але, напевно, таки варто. Нові думки з’явилися у світлі останніх подій навколо Закарпатського облмуздрамтеатру. Чимось мене ця тема зачепила. Єдине, що не називатиму особливо деталі, бо доказів, окрім моїх слів нема, а справи вже минулих днів. 

Зображення користувача Yaryna.

Я взагалі, коли їжджу у маршрутках, що буває досить часто, стараюся про них не думати. Ніби такий чорний екран, знаєте. Тривалий час я звертала увагу на проблемні ситуації, які там виникали, старалася їх аналізувати, але це все намарне. І тому я прямо-таки силою змусила себе перестати про них думати. Іноді мій мозок пробує ще вчепитися за якусь тему, але я його вчасно зупиняю.

Зображення користувача Yaryna.

Чергова скарга на організацію медичного обслуговування у місті Ужгород наштовхнула мене на ідею поділитися своїми здобутками у цій сфері.