Марія Семенюк блоґ

Зображення користувача Марія Семенюк.

«Збільшена кісточка», «кісточка», «шишка» - одна із найпоширеніших хвороб стопи і проблема багатьох жінок.  Це не тільки незручність при виборі взуття, а й надокучлива біль та серйозні наслідки.

Зображення користувача Марія Семенюк.

Місто прокидається рано-вранці. Маршрутки-машини швидко наповнюють простір доріг. Йдемо (або, коли спізнюємось, - біжимо), сідаємо у маршрутку! Фух, сіли! (якщо сіли! А ні – то добре, що хоч їдемо!) Приїхали… Зайшли в офіс. Сіли. Ось так починається робочий день людей, у яких «сидячі професії».

Зображення користувача Марія Семенюк.

Я вчитель фізкультури та реабілітолог. У школі працюю півроку. Керівництво нагородило мене щастям працювати з молодшими класами :) Коли мої дітки стоять у строю «носочки до лінії», мені кожного учня дуже добре видно. І, на жаль, добре видно, у кого і які є порушення: в одного хода неправильна, в другого – порушення постави, у третього – клишоногість і т.д. Так і хочеться зібрати всіх-усіх молодих батьків, спитати, чи займаються з дитинкою, а якщо ні – то сказати хай займаються. І наголосити – ПОТРІБНО ЗАЙМАТИСЯ!