Anya блоґ

Зображення користувача Anya.

Закарпатці звикли їхати на вихідні закордон, бо ж ми ближче до багатьох європейських столиць, ніж до свого рідного Києва. І доїхати кудись у далекі світи теж простіше й дешевше від сусідів, чим з України. Проте, часто користуючись можливістю поїхати на вихідні до Будапешта, Праги чи Відня, забуваємо, що позбавляємо себе можливості розбавити закордонну красу не менш цікавими і не менш прекрасними місцями в Україні.

Зображення користувача Anya.

Якщо вас хтось колись запитає, чи є на світі людина, яка може із вікна номера дуже непоганого готельчика у центрі Нью-Йорка не помітити знамениту і величезну  Empire State Building, сміливо відповідайте «Так». Бо та людина якраз пише ці строки і хоче вернутись назад: аби помітити з першого разу і ну майже без акценту вигукнути «Wow!» і щось там ще некультурне і синонімічне до вандерфул.  

Зображення користувача Anya.

Я ніколи не мріяла поїхати до США. І, мушу зізнатися, якби мені пропонували безкоштовну поїздку в будь-яку точку світу, то, напевне, Америку я б розглядала в останню чергу, бо спішила би здійснити свої мрії – Шотландія, Байкал і сільські глибинки різних країн. Нагода відвідати США знайшла мене дуже несподівано і це, мабуть, і є ті плюси професії журналіста, у які свято вірилося в юності: стажування, хоч і нетривале, дало можливість не тільки зрозуміти принципи роботи американських колег, а й відчути життя на іншому континенті. І це – точно незабутній експіріенс.