Вересень 2019

На Закарпатті оголосили штормове попередження: очікується сильний вітер

Завтра, 1 жовтня, на території Закарпатської області очікується сильний вітер - до 24 метрів за секунду. У горах - пориви вітру до 34 м/с.

Як УжНУ зближує Європу й Україну

Новий навчальний рік в Ужгородському національному університеті – це не тільки нові курси лекцій та семінарів, а ще й – початок цікавих міжнародних проектів, до яких залучені студенти, аспіранти та викладачі університету.

На Берегівщині зобов’язали сільраду узаконити землю під дитсадок

Рішенням Закарпатського окружного адміністративного суду зобов'язано сільську раду Берегівщини вжити заходів щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку площею 0,6 га під будівлями та спорудами дитячого навчального закладу в с. Берегуйфалу Берегівського району.

У Закарпатській ОДА підписали трьохсторонню угоду

У понеділок, 30 вересня, в облдержадміністрації підписано Меморандум про співпрацю між Профспілкою працівників державних установ України, Закарпатською обласною державною адміністрацією та Закарпатською обласною радою. В урочистій обстановці підписання прийняли участь голова ОДА  Ігор Бондаренко, виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто та голова Профспілки працівників державних установ України Піжук Юрій.

На Закарпатті відбувся форум для бізнесменів (Відео)

П’ятий Бізнес Прорив «CustomerService 2019.Інновації та тренди» зібрав на Закарпатті власників бізнесу, керівників відділів та кращих тренерів з різних галузей.

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ: про використання інформації з інтернету

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу   Ігор ФЕДОРЕНКО.  «На яких умовах друкованому ЗМІ можна використовувати інформацію, розміщену в мережі Інтернет, і яка може очікувати відповідальність, якщо така інформація виявиться недостовірною?».  

Політика і наука: історія професора Ігоря Тодорова

Український науковець, історик, доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу Ужгородського національного університету Ігор Тодоров – уже 5 років року ужгородець.  Влітку 2014-го пан Ігор з дружиною Наталією переїхали на Закарпаття. Для свого «життя з початку» обрали Ужгород і ще жодного разу про це не пожалкували. Кажуть, шкода, хіба що, величезної бібліотеки і архіву, які залишилися там, куди сім’я науковців навряд чи повернеться…

Унаслідок побиття 20-річний закарпатець потрапив у реанімацію

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження у поліції розпочали досудове слідство. Особу кривдника встановили. Чоловіка затримали до ізолятора тимчасового тримання.

На Закарпатті стартує місячник добровілної здачі зброї

З метою недопущення правопорушень пов’язаних з використанням вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів, спецзасобів на території області в період з 01 жовтня по 31 жовтня 2019 року проводяться заходи, щодо добровільної здачі населенням зброї, боєприпасів, спецзасобів вибухівки.

В Ужгороді презентують результати вимірювання індексу публічності

У вівторок, 1 жовтня 2019 року, о 14.00 представник Громадянської мережі ОПОРА в Ужгороді презентує результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.