Березень 2018

Весну засипало снігом!

Фото А. Семенюк

В Ужгороді пройшов «чорний» марш «Карпатської Січі». ФОТО

Сьогодні, 17 березня, центральними вулицями Ужгорода пройшов марш «Карпатської Січі». Як зазначали попередньо учасники акції, марш присвячений 79-річниці проголошення Карпатської України.

Князєв в Ужгороді запевнив, що ситуація на Закарпатті – спокійна

Сьогодні, 17 березня,  під час спілкування із журналістами Глава Національної поліції України Сергій Князєв запевнив, що Головне управління у Закарпатській області повністю володіє обстановкою в регіоні.

Вчені з УжНУ визначили послідовність генома загадкової тварини із Карибських островів

Дослідники з УжНУ визначили послідовність генома соленодона (гаїтянського щілинозуба), останню вцілілу до нині гілку ссавців, що з'явилися на Карибських островах ще в епоху динозаврів.

Україна не дозволить росіянам голосувати на виборах у дипустановах РФ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив тимчасово повіреному у справах Російської Федерації в Україні, що 18 березня до дипустанов РФ для голосування допускатимуться виключно особи з дипломатичним статусом.

Порошенко призначив командувача Об’єднаних сил

Президент Петро Порошенко призначив командувачем об’єднаних сил Сергія Наєва.

Ужгород приймає етап Всеукраїнської дитячої ліги з фехтування

Закарпатський етап відкритої Всеукраїнської дитячої ліги з фехтування серед дітей 10-13 років відбудеться в Ужгороді. Змагання триватимуть 19-20 березня у першому залі СК «Юність».

Логістична компанія зі Словаччини хоче взяти Ужгородський аеропорт у концесію

Геннадій Москаль зустрівся з керівництвом логістичної компанії Vedecko-vyskumna, A.C. зі Словаччини, яка виявила зацікавленість у відновленні повноцінної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород». Потенційних концесіонерів привів на Закарпаття колишній народний депутат України Сергій Мошак.

В Ужгороді вручили обласні премії із літератури ат мистецтва

16 березня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради відбулося вручення обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2017-ий рік.

У Мукачеві радитимуться, як вирішити водно-екологічні проблеми Тиси

20 березня 2018 року в Мукачеві, у конференц-залі Мукачівської міської ради відбудеться друга зустріч із Підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиси. Початок о 10:00. Адреса Мукачівської міської ради: м.Мукачево, вул.Пушкіна, 2.