Листопад 2017

20 листопада

11.00 - прес-конференція представників громадської організаціі «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство», які презентують Європейську освітню програму «Free Student». Ужгородський прес-клуб, пл. Жупанатська, 15/4

У Києві – повідомлення про мінування 12 об’єктів

Поліція перевіряє інформацію про мінування більше десятка об'єктів у Києві, зокрема,   автовокзалу, телеканалу, розважальних центрів, двох станцій метро та готелю. Про це інформує відділ комунікації поліції Києва, - передає Укрінформ.

Комітет президентів України і Польщі проводить засідання у Кракові

Надзвичайне засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі, яке очолюють заступник голови АПУ Костянтин Єлісєєв та міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський, проходить у Кракові. Про це повідомляє у Twitter посольство України у Польщі, - передає Укрінформ.

На Берегівщині знайшли мертвою сестру нардепа Брензовича

У селі Запсонь Берегівського району у колодязі знайшли тіло жінки. Як повідомляє Укрінформ, загибла – сестра народного депутата Василя Брензовича.

Лілія Гриневич в Ужгороді розповіла батькам, якою буде освіта

Сьогодні, 17 листопада, під час робочого візиту на Закарпаття Міністр освіти і науки Лілія Гриневич відвідала словацьку школу в Ужгороді, пізніше  перейшла у зал Словацького культурного центру, який діє при школі №4, і поспілкувалася з батьками дітей, які тут навчаються.

У водоймах Закарпаття провели зариблення

На території Виноградівського району відбулося зариблення двох ставків. Вселення здійснювалось за кошти суб’єктів господарювання, які здійснюють рибогосподарську діяльність на даних водоймах.

НБУ хоче припинити випуск дрібних монет

Національний банк вважає, що припинення випуску дрібних монет не вплине на цінову динаміку в Україні. Про це заявив заступник директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Володимир Лепушинський, передає "Укрінформ".

В УжНУ говорили про підготовку двомовних педагогів

Сьогодні, 17 листопада, під час зустрічі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич із представниками УжНУ йшлося, зокрема, про підготовку двомовних педагогів.

64% випускників шкіл з викладанням мовами нацменшин не можуть скласти ЗНО

Більше 64% випускників зі шкіл з викладанням мовами нацменшин не можуть скласти ЗНО. Про це сьогодні, 17 листопада, під час візиту в Ужгород сказала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

З нового року усім будинкам потрібно буде встановити газові лічильники

1 січня 2018 року завершується третій етап реалізації вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», а саме - встановлення лічильників газу споживачам, які використовують його для приготування їжі (оселі яких обладнані тільки газовою плитою). ПАТ «Закарпатгаз» звертається до клієнтів компанії з проханням сприяти безкоштовному встановленню побутових приладів обліку та узгоджувати зручний час виконання таких робіт.