Грудень 2014

Закарпатські ветерани продовжать безкоштовно їздити у потягах Укрзалізниці

У 2015 році Укрзалізниця продовжить акцію з безкоштовного надання постільної білизни та чаю інвалідам і учасникам війни. 

П'ять пропозицій, як весело і корисно провести 1 січня в Ужгороді

1 січня більшість ужгородців мають вихідний. А оскільки це перший день Нового Року, потрібно його провести весело та цікаво, Аби такими видалися і наступні 364.

Програма святкування новорічно-різдвяних свят у місті Ужгород

Різдвяно-новорічні заходи в місті Ужгороді будуть цікавими та захоплюючими. 

На Закарпатті навідники злодіїв маскуються під сантехніків

Напередодні святкових відпусток особливо актуальними є поради, як запобігти появі непроханих «гостей» у оселі в період вашої відсутності.

У які банки безпечно вкладати гроші закарпатцям

Національний банк України постановою Правління Національного банку України від 25.12.2014 № 863 "Про затвердження Положення про порядок визначення системно важливих банків" (далі – постанова № 863) затвердив методику визначення системно важливих банків.

У АТО побувало кілька сотень закарпатських міліціонерів

Керівник міліції Закарпаття, як і обіцяв, привіз хлопцям, які несуть службу на блокпостах у Донецькій області, справжню закарпатську ялинку та новорічні подарунки.

Закарпатські міліціонери працюватимуть і на Новий Рік

Напередодні Новорічних свят у правоохоронному відомстві ведеться активна робота, щодо забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів.

Ужгородців вчитимуть робити дідухи

Дідух – солом'яний оберіг – дух предків, дідів; символ доброго врожаю, злагоди в родині, достатку в домі.

Закарпатцям все ще загрожують лавини

Минулої доби на високогір'ї області утримувалась морозна погода, часом слабкий сніг, місцями туман 500 м, вранці 31-го до молохмарно.

У Центрі Рахова також торгують незаконною піротехнікою

Днями рахівські правоохоронці вилучили у двох підприємців нелегальний вибуховий товар, який продавався на ринку без сертифікатів.