90 запитів надійшло до органів прокуратури Закарпаття у 2013 році

90 запитів надійшло до органів прокуратури Закарпаття у 2013 році

Майже 90 інформаційних запитів надійшло до органів прокуратури області протягом минулого року. Найчастіше, запитувалась інформація з питань досудового розслідування (27), правозахисної діяльності (24), роботи з кадрами (6), організаційно-розпорядчої діяльності (6) та з інших питань (9).

Як повідомив, старший прокурор прокуратури області з питань забезпечення доступу до публічної інформації Микола Мокрянин, органами прокуратури області, на виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», протягом 2013 року розглянуто 75 запитів, крім того 12 – надіслано іншим розпорядникам інформації, у тому числі 6 підпорядкованим прокурорам.

За результатами їх розгляду надано інформацію по 56 з них: 17 – з питань правозахисної діяльності, 23 – з питань досудового розслідування, 1 – з питань підтримання державного обвинувачення в суді; 5 – з питань організаційно - розпорядчої діяльності (в т.ч. 4 – про надання статистичної інформації), 6 – з  кадрових питань, 4 – з інших питань. По 16 запитах надано роз’яснення.

Так, до прикладу всеукраїнська громадська організація, запитувала інформацію, чи проводились протягом 2013 року перевірки декількох лісогосподарських господарств, та про виявлені за результатами їх проведення порушення чинного законодавства, порушені кримінальні справи.
Цікавились запитувачі і загальною чисельністю скоєних в області злочинів за видами тяжкості, статистичними даними про кримінальні правопорушення, вчинені на підприємствах, установах, організаціях Закарпатської області за видами економічної діяльності, яка у відповідності до ст. 15  Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднюється ні WEB-сайті прокуратури області.

Відповіді запитувачам надано у визначений законом строк та в межах визначених законодавством, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...