7 ужгородських пар претендують на титул "Міс і Містер Євро-2012"

7 ужгородських пар претендують на титул "Міс і Містер Євро-2012"

2 червня в Ужгороді оберуть «Міс і Містер Євро 2012» — в облмуздрамтеатрі відбудеться відповідний конкурс з нагоди початку чемпіонату.


    Хореограф-постановник конкурсу Іштван Федьо під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповів: «Я погодився на пропозицію організаторів, хоча трохи вагався, оскільки в Ужгороді проводиться вже багато конкурсів краси. Тож ставився дещо скептично, але після зустрічі з організаторами мене зацікавила ця ідея, оскільки конкурс стосуватиметься конкретної теми – спортивної, отже буде нестандартним. Мені подобається, що учасники не є виключно модельної зовнішності, які займаються цим професійно. Проте вони мають бажання, дуже трудолюбиві і мені цікаво з ними працювати. Акцент робимо не тільки на футболі, а взагалі на здоровому способі життя. Один із виходів представить кілька видів спорту – кожна із 7 пар покаже свій. Зараз я уже розумію, що все добре і конкурс повинен сподобатися глядачам».

    Вік учасників запланованого конкурсу -- від 15 до 24 років. Їх відібрали за результатами кастингу, що відбувся напередодні, - розповів Назар Дьордь, співорганізатор свята.
    Пропонуємо до Вашої ваги фото учасників конкурсу, надані організаторами.

Loading...
Зображення користувача Larryhoimi.

http://pdfish.xyz/1871.php
amherst dating site
is dating a second cousin wrong

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...