40 дітей отруїлися в київському дистадку

40 дітей отруїлися в київському дистадку

Після вживання вермішельної запіканки з курячим м'ясом і яйцями госпіталізовано 40 дітей і одного співробітника дошкільного закладу, – повідомляє Укрінформ.

У дошкільному навчальному закладі №455 Дніпровського району м. Києва зареєстровано спалах захворювань на гостру кишкову інфекцію. Внаслідок цього станом на 20 червня постраждала 41 особа: 40 вихованців та один співробітник.За попередніми результатами роботи комісії ДержСЕС встановлено, що основною причиною спалаху, ймовірно, є вживання дітьми вермішельної запіканки з курячим м'ясом і яйцями, яка не передбачена затвердженим двотижневим перспективним меню.

У МОЗ поінформували, що хворі діти та співробітник госпіталізовані до інфекційних відділень медичних закладів столиці з попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція, гастроентероколіт середнього ступеню важкості.

Начальник Деснянського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві виніс постанову про тимчасову заборону функціонування дошкільного начального закладу № 455. За співробітниками та контактними дітьми організовано медичне спостереження. У закладі проведено заключну дезінфекцію.

За попередніми висновками комісії СЕС, виникненню та розповсюдженню спалаху сприяли порушення погодженого двотижневого меню, недотримання правил технології приготування страв та санітарно-епідеміологічного і дезінфекційного режимів у закладі.

Водночас під час перевірки баз постачальників продукції до дошкільного навчального закладу жодних порушень щодо утримання приміщень, умов, термінів зберігання продуктів та їх транспортування спеціалісти не виявили.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...