360 тис.грн. виділила група компаній «РЕНЕР» на ремонт центральної дороги у Лопухово

360 тис.грн. виділила група компаній «РЕНЕР» на ремонт центральної дороги у Лопухово

У центрі села Лопухово нарешті з’явилася якісна дорога з асфальтовим покриттям. Відтепер вулиця Партизанська, по якій раніше не можна було проїхати і пройти, зроблена на роки. Ремонт розпочала сільська рада, проклавши 500 метрів, ще 200 метрів профінансувала група енергетичних компаній «РЕНЕР».

«Група енергетичних компаній «РЕНЕР» виділила для дороги 360 тис.грн., - коментує Юрій Сас, керівник департаменту по зв’язках із громадськістю компанії. – Ми відгукнулися на прохання села і підтримали ремонт частини дороги у Лопухово коштами. Ми постійно надаємо допомогу селу веж упродовж трьох років. За нашої підтримки добудували ЗОШ I-го ступеня з подальшою реорганізацією у Прочківський  НВК «ДНЗ» ЗОШ I-го ступеня.На всі свята вітаємо дітей та школярів. І наприкінці цього року знову завітаємо у навчальні та виховні заклади Лопухова з подарунками та новорічними виставами для дітей».

Іван Фабрицій, голова села, каже, що допомога «РЕНЕР» була вчасною: тепер село має асфальтовану центральну дорогу. «За допомогою своїх коштів та коштів спонсорів ми відремонтували дорогу,- каже Іван Фабрицій. – Цього року ми вже завершили з ремонтами, чекаємо свят».  

Група «РЕНЕР» уклала із селом угоду про співпрацю, оскільки проводить на території сільради будівництво міні-ГЕС. Але багато робить підпримтсов і поза рамками угоди. 360 тис.грн на ремонт дороги виділили додатково, в угоді про це не йшлося. Але підтримали прохання громади.

Крім того за допомогою техніки та фахівців «РЕНЕР» розчищено русло річки у селі,такі дії вже захистили Лопухово від осіннього паводку. Навесні проводили зариблення. 

Loading...
Зображення користувача Valyapt.

Размещайте бесплатно и без ограничений по количеству и времени свои частные и коммерческие объявления на доску: https://Torg.Zone
Подайте объявление уже сегодня здесь: https://Torg.Zone/add/

Зображення користувача sektodurce.

Ремонт персональных компьютеров и ноутбуков в Санкт-Петербурге
Сервис персональных компьютеров и другой электронной цифровой продукции — нужная услуга у жителей Санкт-Петербурга. Кто-то ищет сравнительно недорогой ремонт ПК и ТВ, или сервис, какой предоставляет очень длинный период гарантии. Кому-то значимее качество и скорость, если речь идёт о неотложном проведении ремонта телефонов и рабочих ноутбуков. В представленном сервисе мы стремимся соблюсти баланс подобных критериев, давая услуги высококачественного ремонта по умеренным стоимостям в краткие сроки, после которого даём гарантию работоспособности электроники на срок от месяца до года. Мы работаем честно — не накручиваем расценки на запасные части и расходные материалы, не завышаем стоимость самой услуги проведения ремонта, диагностику осуществляем бесплатно и не берём денег, если по какой-то причине не сможем справиться с неисправностью.

ремонт ipad apple

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...