Новини

20-річний мукачівець виборов бронзу на чемпіонаті у Харкові

20-річний мукачівець Олександр Касьянов – майстер спорту з МТБО – виборов бронзову медаль на 20-кілометровій дистанції чемпіонату України зі спортивного орієнтування на велосипедах.

Змагання проходили в останні дні травня у Харкові. Випередити нашого земляка зуміли лише більш досвідчені майстри: 29-літній Артем Стрижак та на рік його молодший Євген Цирень. Обидва суперники представляли Київ.

Касьянов був єдиним представником області на цих змаганнях, тож у командному заліку збірна Закарпаття посіла останнє місце, а до трійки найсильніших увійшли дві команди Харківщини (перше та третє місця) та збірна Києва (друге місце).

Проігнорувало Закарпаття і командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом, який у травні відбувся у Краснопільському районі Сумської області. Тут, серед 32 команд (сильніші регіони були представлені 2-3 збірними) переможцями стали збірні Харківської, Київської та Сумської областей.