“Говерла» виборює нічию в першому матчі сезону

Перший тур для «Говерли» у протистоянні з «Дніпром» став своєрідним випробуванням на міцність.

Молода ужгородська команда, яка практично зібралася за кілька днів до старту сезону змогла дати справжній бій цьогорічному фіналісту Ліги Європи. У складі закарпатців на поле вийшли молоді орендовані динамівці та нападник-контрактник Халк, саме такий надпис був на футболці новобранця ужгородців Ігоря Худобяка.

Не знаю чи то «дніпряни» недооцінили суперника, чи не налаштувалися як слід на гру, але нічия для команди Мирона Маркевича це відверто невдалий результат.  Адже склад «Дніпра» в це міжсезоння, окрім втрати Євгена Коноплянка, залишився сталим, ігрові ланки награні вже роками та й за класом і досвідом футболісти команди-суперника значно переважають наших гравців. Та цих чинників як виявилося було замало, щоб переграти «говерлян» на рідному полі.

У першій половині відчувалася певна нервовість у грі наших хлопців, кілька грубих помилок припустився воротар «Говерли» Артур Рудько. На щастя, його підстрахували захисники, а в інших епізодах удари гостей пролітали  в сантиметрах від каркасу воріт.

Тож перший тайм завершився без голів.

Друга половина зустрічі знову почалася з активних дій «Дніпра», які великими силами йшли в атаку. Та на 57-й хвилині швидке перехоплення м’яча господарями обернулося голом у ворота грізного суперника. Олексій Хобленко протягнув м’яч по правому флангу, прострелив на дальню стійку, де передачу в дотик замикає півзахисник Віталій Гемега – 1:0. Цей гол став справжнім шоком для колективу з берегів Дніпра. Певний час підопічні М.Маркевича оговтувалися від цього, й лише в останні 15-ть хвилин знову стали насідати на володіння А.Рудька. На 79-й хвилині масована атака дніпрян завершилася подачею на дальній кут воротарського майданчика, де головою майстерно пробиває в дальній кут воріт закарпатців Роман Безус – 1:1. Гості й надалі продовжили осаду ужгородської команди, яка практично усім складом оборонялася. Небезпеку несли й стандарти, однак, цього дня з виконанням штрафних ударів у хавбека «Дніпра» Руслана Ротаня щось не клеїлося. Тож – 1:1 – є перший бал у турнірній таблиці в нашої команди.

Особливим цей поєдинок став для нашого захисника Михайла Ряшка, який вперше дебютував у складі основної команди.

До слова, ця нічия вже стала третьою в протистоянні тренерів команд В.Грозного та М.Маркевича.

«Говерла» (Ужгород) - «Дніпро» (Дніпропетровськ) - 1:1 (0:0)

Голи: Гемега 57 – Безус 79