«Радванка» стала чемпіоном Ужгорода з футболу

У неділю, 8 грудня, відбувся поєдинок, який став завершальним для футбольного Ужгорода у 2013 році. У фіналі кубка «Авангарду» зустрілись команди, які були кращими як під час кубка, так і усього чемпіонату міста.

ФК «Радванка» та ФК «Рятівник» посіли перше та друге місце у чемпіонаті, вони також зустрічались у груповій стадії розіграшу кубка, де перемогу отримав «Рятівник» з рахунком 2:1.

Цього разу футболісти з Радванки змогли взяти реванш, якому безумовно посприяло везіння. Адже все вирішилось у серії післяматчевих пенальті, де точнішими були радванці.

Приємно, що влада міста пішла назустріч організаторам і дозволила провести поєдинок на центральному стадіоні області - «Авангарді», також велася трансляція на телеканалі «Тиса-1».

Матч судив арбірт Михайло Митровський. У першому таймі було чимало боротьби - як тактичної, так і фізичної. Територіальною перевагою володіли футболісти у біло-чорних футболках, але першими відзначились не вони. Рахунок у матчі відкрив лідер команди "Радванка" Олександр Грицкевич після навісу з правого флагу від Євгена Лук'яника.

Досить швидко «Рятівнику» вдалось відновити паритет у зустрічі: молодий Іван Ковач замкнув передачу з флангу – 1:1. Відтак, на перерву команди пішли за нічийного результату.

У другому таймі активнішими були підопічні Ковача, але це не принесло їм "дивідендів". «Радванка» відповідала небезпечними контратаками. В основний час так і не було визначено переможця, тому долю матчу мала вирішити лотерея.

Першими пробивали пенальті футболісти з Радванки - Мирон Баб’як схибив з 11 метрів. Але завдяки сейвам досвідченого воротаря Ковача, «Радванка» таки зуміла перемогти. Вирішальний гол на ракунку В’ячеслава Ковтана.

Відтак, слідом за чемпіонатом, другий футбольний трофей поїде до Радванки.

ФК «Радванка» - ФК «Рятівник» 1:1 (пенальті 4:2)

Голи: Грицкевич (32) – Ковач (36)