«Грація» активно готується до міжнародного танцювального турніру Uzhgorod Open

Із приходом весни активізувалося життя танцювального спорту в краї. Готуючись до Uzhgorod Open-2017, кращі пари набираються досвіду в інших турнірах.

Зокрема, на відкритому чемпіонаті Києва – календарних змаганнях усесвітньої федерації – виступили дуети ужгородського КСТ «Грація». Так, у «Юніорах 2» (14-15 років) у європейській програмі Назарій-Михайло Дренката Валерія Шебела вийшли до півфіналу. У «Ювеналах 1+2» (11 років) у D-класі Даніель Оремус та Надія Канюк показали такий же результат у «латині». А ось ЯношМазюта й Софія Тетеніч у «Ювеналах 1» (9 років) у загальному заліку стали четвертими. Загалом у турнірі виступили 725 пар із-понад 20 країн.

Відтак представники «Грації» завітали в Чернівці на міжнародні змагання Bukovina Open-2017. У змаганнях «Юніорів 2» (15 років) у європейській програмі АндрійГливчак та Івета Грицинастали другими. До фіналу вийшли Ілля Аралов та Анастасія Мазюта в латиноамериканській програмі, Артем Наздравецькийі МаріельРейпашіу загальному заліку («Ювенали 2»), Даніель Оремус та Надія Канюк у «стандарті» й «латині» та серед дорослих у європейській програмі Тарас Міщан і Андріана Цая.

25 березня наші танцювальні дуети виступлять у Румунії на міжнародних змаганнях. Там, зокрема, із показовими виступами глядачі побачать закарпатський «формейшн». Так само його учасники, між іншим, чинні чемпіони України,з’являться й наUzhgorod Open-2017, котрий відбудеться, нагадаю,  22-23 квітня. Притому глядачі побачать програму, яка була представлена в Бремені на останньому чемпіонаті світу. І досі під враженнями тієї змагальної атмосфери перебувають наші танцюристи.

Ось лише деякі із вражень:

Анастасія Лендьел:«Не віриться, що я мала змогу взяти участь у такій грандіозній події, тим паче представляти на ній Україну! Чемпіонат світу серед «формейшенів» приніс море незабутніх вражень, до того ж надихнув і вмотивував рухатися далі. Дуже рада, що нас привітнозустріли. Яцікаво провела час зі своїми друзями й усвідомила, що недаремно працювала до останнього поту. Маю велике бажання танцювати далі попри всі труднощі й у своє задоволення!»

ТарасМіщан:«Уперше побувавши на чемпіонаті світу, сказати, що все сподобалось, це нічого не сказати. Емоції та враження просто неймовірні! Музичний супровід, велика, простора зала, комфортне перебування спортсменів та організація в цілому – просто на високому рівні. Задоволення отримуєш навіть від того, що танцюєш на одному паркеті з чинними та колишніми чемпіонами планети. Дякую своїм тренерам за клопітку працю та змогу представити нашу країну на таких масштабних змаганнях. Це була найяскравіша подія для мене в 2016 році».

Валерія Шебела:«Чемпіонат світу —досить багатообіцяюча назва для змагань із будь-якого виду спорту. Чесно кажучи, коли ми здобули перемогу на чемпіонаті України, то ще не розуміли, який важкий тягар відповідальності взяли на себе. Навіть до приїзду в Бремен, де саме відбувалися змагання, не моглиповірити, що саме ми представляємо не тільки клуб, місто, область, а й усю країну».

Андріана Цая:«Перший чемпіонат світу в моєму житті був подвійним святом – за день до змагань мала день народження. Усі емоції від перебування на такому масштабному заході просто нереально передати. До останнього не могла повірити, що знаходжуся на ЧС, тим більше зовсім поряд зі своїми кумирами, яких зовсім недавно могла тільки мріяти побачити. Дуже приємним моментом було те, як зустріли глядачі. Тим паче, що нас ніхто не знав, бо були новачками, притому наймолодшими порівняно з іншими командами. Незабутнім є момент, коли зайшли до зали з декількома десятками тисяч глядачів і наш страх, здавалося б, неможливо було побороти. Гордимося тим, що змогли потрапити на чемпіонат світу. Ці змагання стали для нас своєрідним уроком, поштовхом для удосконалення вмінь. Сподіваюсь, що наш «формейнш» покращуватиметься. І для цього докладатимемо всіх зусиль.