«Дорожній експеримент» може залучити ще 155 млн гривень на закарпатські дороги

Закарпаття включене в дорожній експеримент, відповідно до якого 50% від суми перевиконання надходжень митниці спрямовуватиметься на ремонт доріг в області. Очікується, що завдяки цьому на дороги можна додатково залучити ще 155 мільйонів гривень. Але поки що – результату ніякого.

Причина – відсутність механізму використання коштів з митниць. Про це йшлося сьогодні, 13 березня, під час засідання комісії обласної ради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

За словами першого заступника  начальника  Служби автодоріг у Закарпатській області Василя Рурича, виконання робіт у 2016 році за рахунок всіх джерел фінансування на дорожніх об’єктах області (автодорогах загального користування, вулицях і дорогах комунальної власності) склало 590419,9 тис.грн.  Із загального фонду обласного бюджету на фінансування витрат, пов’язаних із проведенням поточного ремонту автодоріг області, у 2016 році було виділено 1400,0 тис.грн., освоєно – 1396,4 тис.грн. На цей рік передбачено з обласного бюджету 700 тис грн,  але вони пішли на виготовлення проектно-кошторисної документації. На сьогодні  фінансування по цій програмі відсутнє, - повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...